Борис Філатов нагородив учасників проекту «Риболовна реабілітація для учасників АТО»

27 июля 2015 | 15:39

Проект благодійного фонду Бориса Філатов – риболовля для учасників АТО продовжує свою роботу. Вже близько сотні бійців разом зі своїми родинами змогли відпочити біля Дніпра із вудкою в руках. Цієї суботи Борис Філатов особисто приїхав до місцевого риболовного комплексу аби привітати усіх учасників та поділитися деякими деталями створення проекту.

Те, що він затятий рибалка – зрозуміло без зайвих слів. Дмитро вже вдруге відгукнувся на пропозицію порибалити від волонтерів благодійного фонду Бориса Філатова. Каже, після першого разу була купа позитивних емоцій, нових друзів та перемог – Дмитро став неофіційним чемпіоном, вловивши найбільшу рибину. 

«Відпочивається точно так же добре як і того разу – надзвичайно добре. Тільки сьогодні з кльовом трохи гірше. Доводиться маленьку рибу відпускати. Суто спортивна риболовля», - ділиться враженнями військовослужбовець Дмитро Світличний.

Разом із вояками приїхав порибалити Борис Філатов – ініціатор та засновник цього проекту. В його реалізації політику допомагає комплекс «Озерище», який вже друге відкриває свої двері для військових. Борис Філатов зазначає, саму ідею риболовної реабілітації йому підкинув хлопець із Києва, коли запропонував проводити такі реабілітаційні сети для військових. Пілотний проект запустили в Києві, там він отримав величезну підтримку та позитивні відгуки спеціалістів. А місяць тому запустили його безпосередньо у Дніпропетровську.

«Всі прекрасно розуміють, є питання пов’язані із пост травматичним синдромом. І люди потребують релаксації. А риболовля, береги Дніпра, концентрація на поплавку – це дуже гарне тренування», - говорить народний депутат України, голова благодійного фонду Борис Філатов.

За місяць роботи проекту він вже встиг перекваліфікуватися у сімейний. Військові приїжджають відпочити цілими сім’ями . Спілкування зі своїми рідними – це ще один додатковий позитивний момент, зазначають керівники проекту. На згадку про риболовлю Борис Філатов особисто вручив грамоти від фонду усім учасникам.

«Велике дякую фонду Бориса Філатова. В десятки разів їх допомога значима, ніж інших. Одні не можуть, інші не хочуть. А ці люди видно, що працюють від душі», - говорить військовослужбовець  Андрій Архіпцев.

Проект риболовної реабілітації буде і  надалі продовжувати свою роботу. Борис Філатов планує залучати до нього бійців й з інших міст України.

Юлія Поджинська, Роман Івашинов .

 

Мы в соцсетях