Дніпряни здобули впевнену перемогу на одеським «Чорноморцем»

28 июля 2015 | 11:15

Перша перемога у новому сезоні. У неділю 26 липня футбольний клуб «Дніпро» приймав одеський «Чорноморець». Після нічийною зустрічі із ужгородською «Говерлою» підопічні Мирона Маркевича мали реабілітуватися. І таки це завдання виконали – 4:2. Вольова перемога допомогла піднятися нашій команді у турнірній таблиці і зайняти четверту позицію.

Поєдинок із одеситами розпочався нагородами для дніпропетровського «Дніпра». Зокрема Денис Бойко отримав звання кращого голкіпера, а Валерій Лучкевич став гравцем-відкриттям. До речі, того вечора Валерій на поле не вийшов, не було його і в самій заявці на гру.

«Він два чемпіонати провів за молодіжку в Новій Зеландії й в Греції. Ми йому дали тиждень, аби він десь повідмокав у басейні. А на Полтаву він вже буде готуватись», - говорить головний тренер ФК «Дніпро» Мирон Маркевич.

На цьому кадрові перестановки не завершилися. Після того, як Коноплянка відправився підкорювати сонячну Іспанію, наставник «Дніпра» Мирон Маркевич затребував як мінімум трьох нових гравців. Але керівництво клубу його прохання не почули, тому довелося грати з тим складом, який є, сказав тренер. З перших хвилин «Дніпро» розпочав активно атакувати, але команда чорно-синіх кольорів вправно відбивала усі атаки. А на 24 хвилі матчу й взагалі розмочила першою рахунок – Калітвінцев миттєво обіграв Чеберячко і відправив м’яч у ворота Бойко. Цей гол не залишився єдиним. У другому таймі наш голкіпер знову був змушений діставати м’яч  із власних воріт.

«Я терпів-терпів, але так же жне можна. Я не розумію хто йому дав прапорець. Тому що таке витворяти… Просто людина впала, дають штрафний нам забивають другий гол, взагалі з нічого»- обурюється головний тренер ФК «Дніпро» Мирон Маркевич.

Гол потрібний був як ніколи. Змусив прокинутися свою команду капітан Руслан Ротань.  Він виконав штрафний, майже такий, як був у Варшаві, і вдало пробив у ворота суперників. Через декілька хвилин команда Маркевича вже зрівняла рахунок голом Безуса, який до речі грав під десятим номером. «Чорноморець» був приреченим, що підтвердилося неперевершеним голом через себе Калініча. І дублем на додаткових хвилинах. 4:2 – гарна реабілітація після нічиї з «Говерлою».

«У мене немає претензій до моїх футболістів. По матчу у мене тільки позитивні моменти. І те, що ми грали проти фіналістів Ліги Європи – гарна школа для молоді. Я сьогодні побачив команду, яка буде рости», - каже тренер ФК «Чорноморець» Олександр Бабіч.

Наступний матч «Дніпро» проведе на виїзді із полтавською «Ворсклою». Його пропустить Матеус, який отримав травму і вибув на місяць, зазначив Мирон Маркевич.