Дніпропетровська ОДА надасть підтримку новій патрульній службі

28 июля 2015 | 11:56

Дніпропетровська обласна державна адміністрація надасть організаційну та інформаційну підтримку новій патрульній службі, створювати яку розпочали в обласному центрі. Про це заявив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Я знаю, що мешканці Дніпропетровська з нетерпінням чекають на створення місцевої принципово нової, якісної патрульної служби. Київська поліція підтверджує, що молоді патріоти у її лавах завойовують високий рівень підтримки та поваги з боку людей. Після того, як було суттєво змінено принципи роботи та саму сутність служби, зростає довіра до реформування МВС. Це позитивний сигнал та приклад для нас», - зазначив він.

Валентин Резніченко заявив, що Дніпропетровська обласна державна адміністрація надасть організаційну та інформаційну підтримку новій патрульній службі. 

«В питаннях проведення будь-яких реформ завжди можна розраховувати на нашу тверду та гарантовану підтримку. Оновлення системи влади, правоохоронних органів, проекти щодо прозорості – наш пріоритет. Ми прагнемо докорінно змінити застарілу пострадянську модель управління, зробити її максимально ефективною. Я, як і кожен дніпропетровець, хочу якнайшвидше побачити принципово нову патрульну службу на вулицях міста. Тому облдержадміністрація надасть всю необхідну організаційну та інформаційну підтримку, щоб процес набору та навчання оновлених кадрів пройшов без зриву графіку. Новій патрульній службі бути», - підкреслив Валентин Резніченко.

Як повідомляють в обласному управлінні МВС України, з 27 липня розпочався відбір добровольців до оновленої поліції Дніпропетровська. Основні вимоги до кандидата – прагнення до якісних змін, вік від 21 до 35 років, повна загальна або вища освіта та відсутність судимості. Очікується, що нові охоронці безпеки вийдуть на вулиці міста вже в листопаді. В обласному центрі працюватимуть 1100 нових патрульних поліцейських. Це сто постійно діючих екіпажів, які патрулюватимуть Дніпропетровськ у цілодобовому режимі. Заробітна платня поліцейських – від 8 до 10 тисяч гривень.

Конкурсний набір триватиме до 14 серпня. Зареєструватися для участі у конкурсі можна на сайті mvs.gov.ua або відправивши анкету за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 26. Телефон для довідок: 056-726-77-33. 

Мы в соцсетях