Дніпропетровськ за активний відпочинок

24 июля 2015 | 12:46


Активний відпочинок для всіх вікових груп. За підтримки благодійного фонду Бориса Філатова з першого липня розпочали свою роботу соціальні проекти: «Місто молоді» «Дитяче місто», «Здорове місто» та «Безкоштовна вода». Тепер своє дозвілля можуть урізноманітнити як маленькі діти, так і пенсіонери.

Приходити розважитись із своїми дітьми у парк для мешканців житлового масиву Перемога стало традицією. Протягом місяця тут щодня працюють веселі аніматори, які безкоштовно розважають діток. Відбувається це в рамках проекту Бориса Філатова «Дитяче місто».

«За допомогою простих і пізнаваних ігор ми проводимо тригодинний відпочинок для всіх мешканців цього району. Працюємо ми близько місяця, можливо трохи більше. У нас вже є багато прихильників. Дітям подобаються прості і запам’ятовуванні ігри», - розповідає аніматор проекту «Дитяче місто» Денис.

Наприклад, вчора аніматори провели танцювальний парад. Під відомі дитячі мелодії малеча намагалася повторювати рухи за ведучою. Для наймолодших така забавка несе в собі і розвиваючу функцію. Зокрема допомагає розвинути точність, увагу та кмітливість. Усміхнені обличчя дітей запевняють, що їм неабияк подобається така розвага, та й самі батьки позитивно сприймають цю ініціативу.

«Ідея просто чудова. Тому що багатьом батькам ніде гуляти зі своїми дітьми в літній період часу. Тому ідея просто супер», - радіє няня Вікторія.

Окрім цього наймолодші мешканців міста можуть безкоштовно навчитися плавати. Кожні вихідні на Комсомольському та Воронцовському пляжах працюють спеціальні групи інструкторів. Вони навчають малечу азам плавання.

«Діти навчаються як триматися на воді, невеликим технічнім елементам і головне, що вода це не жарти», - говорить інструктор з плавання проекту «Дитяче місто» Сергій Квіта.

А тут відпочиває дніпропетровська молодь. Затишний куточок біля узбережжя Дніпра – раніше ця зона була зовсім не пристосована для відпочинку. А тепер ніде і яблуку впасти. Проект «Місто молоді» спрямований на активний і корисний відпочинок для всієї сім’ї. Щовечора сюди приходить активна молодь міста пограти в різноманітні настільні ігри.

«Насправді дуже круто, що зробили такий майданчик, де можна і відпочити, і насолодитися грою, і компанією. Дуже круто, дякую», - радіє мешканка Дніпропетровська Надія.

«Я просто йшла і потрапила сюди. Чудово, що після роботи можна ось так відпочити у тіні дерев, на свіжому повітрі. Сидиш собі граєш, спілкуєшся з друзями», - говорить мешканка Дніпропетровська Людмила.

Не забули і про наших пенсіонерів. Кожної середи, четверга, п’ятниці та суботи волонтери благодійного  фонду  проводять курси лікувальної фізичної культури.

«Ми з ними робимо розминки, мінімальні фізичні навантаження для того, аби був активний спосіб життя»,- каже тренер ЛФК проекту «Здорове місто» Валентина Крилова.
Ще один масштабний проект «Безкоштовна вода». У найспекотнішу пору року що може бути кращим, ніж освіжитися склянкою прохолодної води. Щодня попит на неї чималий, говорять волонтери. Встигають роздати близько сотні літрів.

«В таку спеку не кожен може собі купити води. А тут все безкоштовно, класно. Побільше б таких місць», - розказує мешканка Дніпропетровська Тамара.

«Дуже бобре, що в такий жаркий день безкоштовно дають водичку», - говорить мешканка Дніпропетровська Анна.

Всі ці проекти реалізовані завдяки ініціативи народного депутата України Бориса Філатова. Його фонд вивчив всі потреби городян і зумів вчасно і якісно на них відреагувати. В соціальних проектах задіяні абсолютно всі. І за місяць своєї роботи вони зуміли зібрати чимало позитивних відгуків від дніпропетровців.

Юлія Поджинська, Станіслав Сторожук.

Мы в соцсетях