У геріатричному пансіонаті з’явилися пандус та відремонтована ділянка дороги

30 июля 2015 | 17:56

Відремонтована ділянка дороги та пандус для інвалідних візків з’явилися біля Дніпропетровського геріатричного пансіонату. Лікування тут проходить близько 700 пацієнтів. 

Через погану дорогу дістатися до власної палати тим, хто прикований до візка було вкрай проблематично. Покінчити із незручностями людям допоміг Благодійний фонд Бориса Філатова. 

Він повністю профінансував всі виконані роботи. Пацієнти та медичний персонал не стримували радості, бо ж про таке й не мріяли. Робота біля пансіонату кипить, а Віктор вже випробовує новеньку дорогу. 

Віктор не нарадіється. У пансіонаті вже не одне десятиліття. Та коли тут була така рівненька дорога – вже й не пам’ятає.

«Сейчас такое трудное положение, я думал, что вообще ничего делаться не будет, положение такое, война, а тут смотрю, я был удивлен тому, что здесь сделали», - говорить Віктор.

Здивований несподіваному благоустрою території пансіонату і Володимир. Каже, по старій дорозі не те що їздити – ледь ходити можна було.

«Эта дорога доводила наших водителей, шоферов, ездили с грехом пополам, а теперь сердце радуется, когда едешь по этой дороге», - радіє  Володимир.

Серце радіє не лише за відремонтовану дорогу, а й за вуличне освітлення. Бо людям встановили і його. Більше десяти років пацієнти жили в сутінках. Прогулянки скінчувалися із заходом сонця. Та, тепер, кажуть старенькі, гулятимуть по території досхочу.

«Через переезд у нас церковь, а в 4-ре вечера уже темнеет, люди не могут переехать эту дорогу. Спасибо Борису Альбертовичу, что случайно попал в лагерь, который находится возле нас», - говорить  директор комунального закладу «Дніпропетровський геріатричний пансіонат».

Їхав до табору «Укропчик», та не зміг проїхати повз пансіонату, бо побачив, в яких жахливих умовах знаходяться люди, які більш за все потребують нашої  уваги та піклування, каже народний депутат України Борис Філатов. Тому негайно звернувся до міської влади з проханням якнайшвидше вирішити це питання та повернути людям затишок та комфорт. 

«Если мы декларируем, что мы идем в Европу, то такие елементарные вещи , как пандус, должны быть, я связался с соответствующими службами, простимулировал этот вопрос и городские власти пошли мне навстречу», - каже  народний депутат України  Борис Філатов.

«Приднепровск не будет позабытым местом, а будет во внимании нашем и мы его реставрируем и приведем в порядок», - говорить  виконуючий обов’язки заступника міського голови департамента комунального господарства Ігор Дядечка.

Дорога для інвалідів, освітлення, зупинки для висадки пасажирів, зебри, пішохідні переходи – все, чого люди в пансіонаті не бачили роками, нарешті з’явилося завдяки Фонду Бориса Філатова. Народний депутат сподівається , що його допомога хоча б трохи полегшить життя безпомічних.

 

Мы в соцсетях