У Придніпровську - відкривають оновлене, відремонтоване футбольне поле

30 июля 2015 | 18:14

Звичайний вечір робочого тижня – стає незвичайним для цих дітей. Нарешті, сьогодні тут, у Придніпровську - відкривають оновлене, відремонтоване футбольне поле.

Для Іллі грати у футбол – то не просто хобі, а сенс життя. Каже - про нове поле мріяв з самого дитинства, відтепер побажання здійснилось. Хлопець їхати на море навіть не хоче, останній місяць літа – проведе ганяючи м’яча. 

«Це поле зручне тим, що тут менше ймовірності травм, воно більше м’яке, і більш рівне», - радіє мешканець Придніпровська Ілля Шваб.

Відкриття футбольного поля – то є свято і для зовсім малих мешканців Придніпровська, але малеча хвилюються, що дорослі не будуть давати їм тут гасати. Але все ж таки – сподіваються – порозуміння між собою знайдуть.

«Тут є газон, і більш м’яко тут, падати навіть зручніше буде. Тіж самі підкати, воротарям – теж буде зручно», - говорить  Денис.

Хоч і відкривають стадіон на території 136 школи, але приходити грати сюди зможе кожен мешканець Придніпровська. Обмежень – ніяких немає. 

«Наші дітки із задоволення грають у футбол, а в тому стані якому був цей майданчик, або поле правильно сказати – то тут неможливо було грати. А тепер дуже приємно, нехай нашим дітлахам щастить, і їх змагання будуть найкращими», - говорить  вчитель НВО №136 Ірина Алаєва.

Реконструював спортивний майданчик у Придніпровську – народний депутат України Борис Філатов. Каже – найбільше щастя, це бачити коли малеча радіє.

«Це заслуга в першу чергу мешканців, вони самоорганізувались, назбирали 1500 підписів, звернулись до депутата, ну і звичайно депутат не міг їм відмовити, бо коли тебе просять виборці ти повинен щось робити», - розповідає  народний депутат України  Борис Філатов.
Стадіон носитиме ім’я відомого тренера ФК «Дніпро» Євгена Кучеревського. На відкриття поля прийшла онука відомого футболіста. 


«Хочу побажати, щоб тут у нас виховались майбутні зірки футбола, щоб люди, які внесли вклад в розвиток цього стадіону досягли успіхів», - побажала онука Євгена Кучеревського  Юлія.

Ну і звичайно відкриває стадіон відомий футболіст «Дніпра» Роман Зозуля. Від нього діти просто не відходять – автографи, і обов’язково світлина з улюбленим гравцем.

Благодійний Фонд Бориса Філатова планує найближчим часам відкрити по Дніпропетровську ще 5 футбольних стадіонів. 

Антон Салюк, Вікторія Будзинська, Стас Сторожук.

Мы в соцсетях