Чемпіонат Дніпропетровська з воркауту

30 июля 2015 | 18:44

Street Workout у Дніпропетровську. Вчора відбувся відкритий чемпіонат області по Street Workout. Учасники змагалися у восьми дисциплінах. Спеціальні гості чемпіонату – легендарні спортсмени із Казахтстану Іслам Бадургов та Омаров Рамазан. 

Підтягнутися на перекладині, віджатися на брусах та продемонструвати вправи зі стрітліфтингу – це і не тільки належить зробити учасникам щорічного Чемпіонату Дніпропетровської області з воркауту. Спортсмени змагаються як особистому, так і в командному заліку. Наше місто представляють кращі атлети.

«Саме такі заходи популяризують здоровий спосіб життя. Такі заходи проводяться дуже рідко і загалом їх проводимо тільки ми. Оскільки, всі інші змагання мають на меті комерцію, а не популяризацію здорового способу життя. Ми навпаки», - говорить учасник змагань Євген Петриченко.

Не дивлячись на те, що чемпіонат Дніпропетровська, учасники приїхали й з інших областей. Зокрема, харківської, хмельницької та одеської. А також спеціальні гості змагань – спортсмени із Казахстану Іслам Бадургов та Омаров Рамазан.

«Це одна велика міжнародна сім’я. Ми літаємо до них, вони прилітають до нас. І хлопці із Казахстану завжди приїздять до України і тим паче до Дніпропетровська», - говорить організатор змагань Денис Мінін.

А ще закордонні гості у свій час переймали досвід у наших спортсменів. Адже саме місто на Дніпрі дало старт для розвитку Воркауту. І зараз ми можемо поправу назвати себе столицею цього виду спорту.

«Ще чотири роки тому про це ніхто не говорив. Ми вирішили підтримати активну молодь. Ми встановили близько 30 площадок, аби дітям було де займатися», - говорить заступник міського голови Дніпропетровська Ірина Зайцева.

Та навіть відсутність умов для тренувань – це не перепона для справжніх спортсменів. Для всіх переможців організатори підготували справжні спортивні нагороди – абонементи до тренажерних залів.  

Юлія Поджинська, Сергій Язовських. 

Мы в соцсетях