Підготовка до «СТОПУДІВКА TURBOta FEST» триває

10 июля 2015 | 12:25

Підготовка до «СТОПУДІВКА TURBOta FEST» триває. Вчора відбувся третій відбір молодих гуртів для участі у найбільшому музичному фестивалі нашого регіону. Всього таких відбіркових турів буде шість. На заході були представлені групи з Дніпропетровська --«PLUS Band»,«План Б»,«Кот да винчи»,«Meds». Вони грають рок у різних стилях. За допомогою голосування меломани відбирали найбільш талановитий гурт. Таким чином, фестиваль підтримує новостворені гурти та допомагає їм знайти свою аудиторію.

Вже третій рік  у Дніпропетровській області проходить масштабний музичний фестиваль «СТОПУДІВКА FEST». Він триває три дні. За цей час на його сцені встигають виступити не лише добре відомі гурти, але й ще зовсім молоді. Завершився третій тур відбору молодих рок-гуртів  для участі у фестивалі «СТОПУДІВКА TURBOta FEST». Всього таких відбіркових турів заплановано шість. На заході були представлені групи з Дніпропетровська.

«Ми граємо нещодавно, тож наша ціль дарувати свою творчість слухачам. Ми хочемо потрапити на цей фестиваль, щоб виступити перед  великою аудиторією. Для нас це великий досвід. Ну а для когось з музикантів це ,можливо, ще й шанс потішити своє самолюбство», - говорить учасник гурту «План Б» Артем Пономаренко.

Організатори  надали можливість глядачам обрати той гурт, який вони хочуть побачити на фестивалі. Та більшість глядачів прийшли не просто насолодитися якісним звучанням пісень  чи просто потанцювати, але  й підтримати своїх друзів та знайомих.

«Сьогодні буде виступати наш знайомий і ми прийшли його підтримати. Ми нещодавно дізналися, що хлопці організували нову групу. Раніше соліст виступав з іншим гуртом. Тож ми прийшли щоб  оцінити  їх», - каже меломан Петро.

У цьому році фестиваль відрізнятиметься не тільки зміною локації, а і своєю метою. Цього літа зібрані кошти підуть на благодійність. На них буде придбано путівки до оздоровчого табору для дітей з фізичними вадами з поливанівського та дніпропетровського будинків-інтернату.  Саме тому, благодійний фонд Бориса Філатова вирішив долучитися до участі у «Стопудівці».

«Благодійний фонд планує біля сцени облаштувати місця для поранених учасників АТО, що лікуються у госпіталях  Дніпропетровська», - розповідає куратор благодійного фонду «Бориса Філатова» Наталя Черемезова.

Всього фонд планує надати 200 місць для бійців. Також, він хоче долучитися до головного благодійного внеску фестивалю. 

 

Мы в соцсетях