У патріотичному таборі «Укропчик» батьківський день

23 июля 2015 | 13:57

У патріотичному таборі «Укропчик», який організований народним депутатом України Борисом Філатовим сьогодні батьківський день. Татусі та матусі дітей приїхали на офіційне закриття табірної зміни. Діти з нетерпінням чекали на своїх батьків, бо підготували для них маленький сюрприз – театралізований виступ. Щиро посміхається і тримає кулаки за свого сина Артема мама Галина. Жінка розповідає, саме у патріотичному таборі її син вперше і, як не дивно, відпускала його сюди зі спокійною душею.

«Нам цю путівку запропонували в школі, а так як це було через школу, то це було не страшно», - говорить мати Галина.

За три дні зміни Галина встигла скучити за своїм Артемчиком. Періодично телефонували йому, бо сам хлопець був весь час чимось зайнятий, посміхається жінка. Та й дійсно, порядок денний у патріотичному таборі насичений. Артему більше всього сподобалися спортивні змагання  та дискотеки.

«Цей табір кращий із усіх. Якщо в інших я сумував за мамою, то тут нам ніколи про це думати – дуже багато всіляких розваг», - розповідає Артем.

Концертну програму для своїх батьків готували напередодні закриття. Перед виходом кожен загін хвилюється, аби все вийшло якнайкраще, адже у залі за кожним спостерігають люблячі батьківські очі. Дехто з батьків навіть не очікував, що його малеча така творча і за ці три дні зможе відкрити в собі стільки талантів.

«Директор табору, ведучі їх так багато чому навчили за три дні, що ми були приємно вражені несподівано співаючими та танцюючими дітьми», - радіє мати Юлія.

«Ми танцювали вальс. Готували ми його дуже легко. Нам запропонували рухи, ми їх вчили», - говорить Микита.

То ж в патріотичному таборі «Укропчик» зуміє затанцювати будь-хто. Це підтверджують і самі вожаті. 

«У мене був такий загін, де всі хлопчики. Уявіть 20 хлопчиків. І вони всі спортсмени. Ніхто танцювати чи співати взагалі не міг. Але все ж ми так класно виступили, що всі були задоволені», - говорить вожатий табору «Укропчик» Артем Сидоренко.

Артем вже не перших рік працює вожатим. Сюди, до патріотичного табору,  потрапити  було вкрай важко, каже хлопець. Але працювати виявилося приємно та весело. Це завдяки щирості та відкритості дітей. 

Прощатися із табором ніхто не хотів – кожен школяр мріяв залишитися ще. Три дні в «Укропчику» - це яскраве дозвілля, купа нових друзів та смачна їжа – так кожен школяр сприйняв свій відпочинок.  До речі, керівництво табору нікого голодним додому не відпустило – для дітей приготували традиційну вечерю, а батькам – справжню кашу з вогнища. 

«От зараз я бачу що це за табір. А коли ми сюди їхали, я знала, що його організував Борис Філатов і що діти там будуть під наглядом і це дійсно так», - розповідає мама Олена.

Стати справжнім патріотом ще є час – «Укропчик» буде працювати протягом наступного місяця. Завдяки благодійному фонду Бориса Филатова відпочинок тут був і залишається безкоштовним. Головне – аби наша молодь була здоровою, сильною і патріотичною.

Юлія Поджинська, Сергій Язовських.

 

Мы в соцсетях