Пішки через всю країну

31 июля 2015 | 14:54

Досі вважаєте, що жінки слабка стать? А от і ні. Дві дніпропетровчанки довели протилежне.. Всього за  93 дні вони пройшли пішки всю Україну!

Мандрівка почалася у квітні. За цей час вони подолали більше ніж 1500 тисячі км! Цю подорож вони здійснили у рамках проекту «Inside of Living», який самі ж і заснували. Всі свої пригоди Оля і Настя детально описували у соцмережах та блогах.  Кажуть, метою мандрівки було показати Україну такою як вона є.

Дівчата познайомилися на курсах акторської майстерності. Якось під час прогулянки містом у Олі з’явилася мрія пройти  пішки  всю країну. Цією ідеєю вона поділилася з Настею. Дівчина одразу ж погодилася на таке шаленство. Так з’явився проект «Inside of Living».

 «Ой, я авантюристка просто. Я люблю щось таке придумати незвичне, особливе.  І отримати від цього задоволення», - розповідає засновниця проекту «Inside of Living» Настя Євсюкова.

До подорожі дівчата готувалися 4 місяці.  До планування маршруту вони підійшли вкрай серйозно. Навіть ходили до істориків, щоб ті допомогли прокласти маршрут. Ходили також  і до лікарів, адже розуміли, що буде велике навантаження.  Їм не хотілося, щоб проект закінчився через декілька днів. Крім того, купували все потрібне спорядження.

«Один чи два рази на тиждень ми проходили по 25-30 км, тому що це була наша ціль. І в проекті ми також вдень проходили стільки ж. Настя ще ходила в спортзал», - каже засновниця проекту «Inside of Living» Ольга Соловйова.

 Рідні та близькі з розумінням поставилися  до того, що Оля йде у похід, бо дівчина часто подорожувала до цього. А от батьки Насті дуже здивувалися і  не повірили спочатку. Потім, коли зрозуміли, що дівчина не жартує – почали відмовляти.

«Коли я, яка ніколи не ходила у походи сказала батькам, що йду пішки через усю країну під час війни, то зрозуміло що це їх трохи збентежило», - говорить засновниця проекту «Inside of Living» Настя Євсюкова.

Попри всі застороги  дівчата стартували у середині квітня  з Харківської області. Кажуть,вони ніколи не йшли самі. Через інтернет їх знаходили інші мандрівники, тож нудно не було. За час проекту до них приєдналося 12 учасників. Йшли здебільшого по сільській місцевості та оминали великі дороги. Таким чином вони перетнули всю Україну.

«Можемо навіть порахувати: Харків, Полтава, Чернігів, Київ, Вінниця, трохи Чернівці, Львів, Карпати й Закарпаття», - розповідає засновниця проекту «Inside of Living» Ольга Соловйова.

Та чи не головними супутниками дівчат стали собаки. Маруся приєдналася до них у середині дороги. А Тузик трохи пізніше.  З такими чотирилапими друзями розлучатися не хотіли, але довелося, коли підійшли ближче до Карпат. Тузика прилаштували одразу, а Марусю забрали друзі. Дівчина розповіла про подальшу долю собак.

«За Тузика ми не знаємо, але ми залишили свої контакти тим людям. А з хазяїнами Марусі зідзвонюємося часто, бо вони стали нам друзями», - говорить засновниця проекту «Inside of Living» Настя Євсюкова.

Мандрівка закінчилася через 93 дні. Вдень дівчата витрачали приблизно по 100 гривень. Назад їхали потягом. Наразі дівчата думають написати книгу та викласти свій маршрут, щоб інші теж могли його пройти. А також,займаються обробкою фотографій та відео,які вони зробили під час подорожі.  Кажуть, що вже мають нові ідеї проектів, та поки не хочуть ними ділитись.

Вікторія Будзинська, Сергій Язовських, новини ТРК «Регіон».

Мы в соцсетях