У Дніпропетровську ціни на квартири падають!

3 августа 2015 | 17:17

Ціни падають! Щоправда лише на нерухомість – кажуть експерти! У середньому з початку 2015 року ціни на квартири впали майже на 20 відсотків. У середньому вартість квадратного метру на сьогоднішній день по Дніпропетровську складає 673 долари. Антон Салюк – вивчав ринок нерухомості в мегаполісі, спілкувався з тими, хто нещодавно придбав собі квартири, він каже - попри низьку ціну зовсім не всі можуть собі дозволити купити власні квадратні метри. 

Маргарита запрошує нас до своєї квартири! Її дівчина разом з чоловіком придбала ще у лютому місяці цього року. Каже – пройшов вже не один місяць, а радощі не вщухають – помешкання з такими умовами, і з середньої вартістю, дівчина на собі переконалась – знайти доволі важко. 

 «Ціни на квартири були доволі високі, ми просто ну – не змогли купити новобудову, купили тут – плюс зіграв ще той факт – що багато грошей витратили на квартиру, і прийшлось не перероблювати ремонт – залишили від старих мешканців».

Купити квартиру вдалось – бо у чоловіка були збереження в доларах! Ринок нерухомості Маргарита вивчала цілий рік, каже – і справді ще наприкінці 2014 ціни були іншими – більш високими, а ось на початку 2015 вони змінились, і почали знижуватись.

«Довго думали, купляти зараз, або потім – курс долара пригає, ми довго не могли визначитись! Але купили, і задоволені своїм вибором», - говорить господарка помешкання.

Втім Маргарита все ж таки зізнається – навіть з такими цінами далеко не кожен може собі дозволити мати власні квадратні метри! Їй з чоловіком пощастило – бо в них нормальних заробіток, втім зараз доводиться економити – бо все ж таки хочуть зробити ремонт у квартирі.

«Трохи затратно вийшло з покупкою, ми думали буде трохи менше, але зараз збираємо кошти – і сподіваюсь, що скоро зможемо стилізувати квартиру під свій стиль», - каже Маргарита.

Не дивлячись на кризу – таких новобудов у Дніпропетровську чимало, їх будують майже у кожному з районів мегаполісу. Але всі вони заселені на половину, як кажуть експерти з нерухомості не дивлячись на зниження цін – все ж таки люди побоюються купляти власне житло. Втім закликають людей не боятись – і називають фантастичний відсоток, на який знизилась вартість нерухомості.

«Ціни впали десь на 35 відсотки, тобто якщо брати вартість однокімнатної квартири, то знизилась вона на 10 тисяч доларів», - розповідає експерт з нерухомості Ігор Міщенко.

Попит на нарухомість знизився з початком літа, кажуть експерти! І додають – така ситуація кожного року, бо люди в цей період знаходяться на морі, точніше кажучи – у відпустці. 

Експерти не виключають, що ціни будуть підійматись. Навіть прогнозують – вже за пару місяців, ринок нерухомості зміниться, а квадратні метри будуть значно дорожче. А ось Маргариті на зміни вже байдуже – вона радіє придбаною квартирою, і хизується нам місцем де вже зробила ремонт! 

 

Мы в соцсетях