В Дніпропетровську з’явилася комунальна мафія!

4 августа 2015 | 15:59

В Дніпропетровську з’явилася комунальна мафія! Наразі за послуги ЖЕКу містяни переплачують як мінімум вдвоє, різниця ж потрапляє прямісінько в кармани бюрократам  – заявили активісти. Хоча така проблема існує в Дніпропетровську вже не перший рік, та перейматися завищеними тарифами ніхто не поспішав. Причина в простому – містяни це питання не підіймали, а ініціативу проявляти мають саме вони. Мовчать – значить все влаштовує – саме до такого висновку прийшли можновладці.  Та активісти стали на захист дніпропетровців й закликали містян до рішучих дій.  

«Люди не знают куда идут эти средства, они стали заложниками, они не знают кому платить и за что», – каже член робочої групи з економічної обґрунтованості житлово-комунальних тарифів Сергій Петухов.

Головна проблема в тому, що люди навіть не знають за що сплачують, а точніше переплачують  гроші. Мало того, що пільги на ліфти відмінили, сміття практично не вивозять, так ще й щурів 6-ть раз на рік не травлять – а за законом мали б, запевняють активісти.

«Сегодня в городе Днепропетровске сломана система управления жилым фондом», – Клавдія Крещук – радник губернатора Дніпропетровської області.

Тож в Дніпропетровську розпочалася гра «знайди винного», за результатам її вирішили -  вся причина в державному рекеті. Тому активісти заявили – час розпочати поважати себе, дурно гроші не сплачувати та кожного місяця вимагати від ЖЕКу  довідку про проведені роботи, щоб хоч якось контролювати процес.

«Ми платимо кошти, які ідуть на корупцію, в кармани олігархам. Тому це тариф потрібно негайно міняти.», – каже член робочої групи з економічної обґрунтованості житлово-комунальних тарифів Віталій Мирончук.

Тож час змін настав. Сьогодні піднімалося нагальне питання по роботі ЖЕКів, надалі ж вирішили пройтися по тарифам за воду та тепло. Тож війна з корупцією в Дніпропетровську розпочата.

 

Мы в соцсетях