Як по-новому платити за газ

4 августа 2015 | 16:05

Минув  місяць відколи змінився  постачальник газу в Дніпропетровщині. Однак, ажіотаж навколо нового підприємства не стихає.  Його директор, Тетяна Соболь, закликає  мешканців міста не створювати черг у газовому господарстві.  Жінка стверджує -  переукласти договір встигнуть всі.  Але на це потрібно чимало часу.

«Зараз неможливо назвати кінцеву дату, тому що на території Дніпропетровщини зареєстровано 1 мільйон 300 тисяч абонентів.  До Нового року їм можна не турбуватися щодо переукладання договору», – директор ТОВ«Дніпроперовськгаз ЗБУТ» Тетяна Соболь.

Директор «Дніпропетровськгаз ЗБУТу» також повідомила про те, що змінилися норма за сплату спожитих кубів.

«Для тих, хто мешкає у квартирі та має лишень  одну газову плиту -  норма на одну людину складає 3 куби. Якщо ж абоненти мають плиту і газову колонку – 6  кубів.  Якщо відсутнє центральне опалення та є плита, то 4,5 куби», – директор ТОВ«Дніпроперовськгаз ЗБУТ» Тетяна Соболь.

Розповіла Тетяна Соболь і про те, як сплатити за спожитий газ, не маючи на руках нового договору. Каже, що підприємство заключило договори з усіма провідними банками Дніпропетровщини.

«Ви приходите у будь-яке відділення банку. Якщо у вас немає книжечки, і квитанції  – пишіть свій старий особовий рахунок, адресу, суму сплати. І цю квитанцію віддаєте касиру», – розповідає Тетяна Соболь.

Крім того, за словами Соболь, споживачі можуть переукласти договір різним чином. Перший спосіб – у найближчому газовому відділку. Другий – дочекатися співробітника газової служби у себе вдома, який сам принесе вам договір. І третій  варіант - коли до вас  із запланованою перевіркою завітає слюсар із газового господарства.

Член правління «Дніпрогазу», Валерій Шарапов закликає населення користуватися інтернетом. Чоловік стверджує,  що там можна знайти всю необхідну інформацію щодо змін у газовій сфері.

«На міському сайті,  а також на сайті обласного управління газового господарства можна знайти детальні відповіді на питання, які вас найбільше  хвилюють. Краще дивитися там, щоб не перекрутити ці цифри», – каже Валерій Шарапов.

Тож головне зберігати спокій та не створювати черг, адже за місяць роботи нового постачальника газу не сталося нічого критичного. Якщо вірити словам його директора, то до кінця року всі вже матимуть на руках новий договір. А сплачувати поки що можна і за старим особовим рахунком.

 

Мы в соцсетях