3 нових дитячих будинки сімейного типу відкриють на Дніпропетровщині

4 августа 2015 | 17:11

Нове, сучасне житло збудували для дитячих будинків сімейного типу на Дніпропетровщині. Дві домівки вже заселені дітками. Одна – чекає на нових мешканців. Про це повідомили в службі у справах дітей облдержадміністрації.

Побудували їх за рахунок коштів німецького фонду "Міст в життя" в Нікополі, Павлограді та у Новомосковському районі. Як пояснили в службі у справах дітей, це приватні будинки, площею 290 кв. м. У них є все необхідне, щоб багатодітна сім'я жила з комфортом. 11 кімнат, кухня, їдальня, вітальня, 6 санвузлів, 3 ванні кімнати, душова. Будинок облаштований новими меблями та сучасною побутовою технікою. Крім того, сім'ям виділили земельні ділянки та встановили ігрові майданчики.

Два нових будинки вже заселені. У нікопольський в'їхала сім'я переселенців з Луганська. Вони приїхали з трьома своїми і трьома усиновленими дітьми. У Нікополі взяли під опіку ще двох. У новомосковському будинку тепер мешкає сім'я з дев'ятьма дітьми, з яких четверо - під опікою.

 Всього в Україні вже побудовано 17 таких будинків. П'ять з них знаходяться в Дніпропетровській області. «У новому, сучасному житлі зможуть з комфортом розміститися сім’ї з десятьма дітьми. Будівництво таких будинків - це прекрасний приклад того, як потрібно допомагати дітям-сиротам», - зазначив заступник начальника служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

 

Мы в соцсетях