У Новомосковському та Магдалинівському районах продовжують ліквідувати наслідки негоди

5 августа 2015 | 18:11

У Новомосковському та Магдалинівському районах продовжують ліквідувати наслідки страшної негоди. Нагадаємо, 28 липня в цих двох районах Дніпропетровщини вирувала стихія. В наслідок якої – постраждали будинки, адміністративні будівлі та навіть церкви. Мешканці області взялися самостійно відновлювати свої помешкання, допомагали їм в цьому надзвичайники області. Вікторія Будзинська далі…

Минув тиждень відколи пройшов буревій, а роботи щодо ліквідації його наслідків тривають. Внаслідок негоди  від електропостачання відключено більш ніж 3 тисячі абонентів, пошкоджено майже три сотні покрівель, повалено близько 300 дерев та завдано значних збитків посівам сільськогосподарських культур. А у селі Королівка буревій  ще й позбиткувався над святим. Постраждала місцева церква. Настоятель храму протоієрей Василь вдячний працівникам надзвичайної служби за їх допомогу.

«Молились, просили, чтобы Господь нас укрепил, помог. И с божьей помощью в селе сейчас все восстановливается. Слава Богу, что они приехали вовремя и помогли нам. Очень сильно помогли», – розповідає протоієрей Василь, настоятель місцевого храму.

На подяки мешканців села рятувальники скромно відповідають, що це їх робота і вони просто не могли  залишити у біді населений пункт.

 «Пройшов буревій. Нас як фахівців викликало місцеве населення, щоб ми піднялись до купола церкви і порівняли хрести. Адже, у них не було потрібної техніки», – розповідає рятувальник Олександр Качур.

Крім місцевого населення, за роботою надзвичайників спостерігає голова сільради,. Каже, що за тиждень вдалося прибрати чимало. Однак, всім ще є над чим працювати.

 «Зараз працюють рятівники. Вони допомагають церкві, вирівнюють хрести, і допомагають населенню», – каже голова Миколаївської сільської ради Ірина Полтавець.

А от у Магдалинівському районі буревій пройшовся по десяти населених пунктах. Найбільше постраждали села Радянське і Запоріжжя. Щодо надзвичайної ситуації було проведено засідання штабу. У його результаті  було сформовано 11 бригад електриків, 4 бригади працівників газового господарства та 2 бригади- рятувальників.

 «Було частково розкрито 60 будинків, постраждала повністю газова система на території села Запоріжжя. Тож, бригади прийнялися до роботи», – зазначає голова Магдалинівської районної державної адміністрації Юрій Мостовий.

Наразі, роботи з усунення наслідків буревію продовжуються. Та рятувальники запевняють населення, що незабаром все буде відновлено.

 

Мы в соцсетях