Лікарня Придніпровської залізниці тепер належить місту

7 августа 2015 | 17:25

На останній сесії депутати міської ради вирішили долучити цей заклад до комунальної власності Дніпропетровська. На сьогодні лікарня обслуговує понад п’ятнадцять тисяч мешканців міста, тож таке рішення повністю виправдане, кажуть чиновники.

Найближчим часом відбудеться реформація придніпровської лікарні. Майже двісті працівників стурбовані своїм положенням. Влада пообіцяла – не звільнить їх і затримки виплат мне буде. Та гарантій поки що немає. Ірина Гапонова каже – змін не любить ніхто, та вони дуже потрібні, адже лікарні вже понад сімдесят років.

«Боїмося ми. Люба реформа природно викликає якісь питання, якісь побоювання. Найбільше наші співробітники переживають за свої робочі місця. Але ми готові до реформ», -  інформує в. о. головного лікаря лікарні придніпровської залізниці Ірина Гапонова.

Раніше звичайних пацієнтів обслуговували лише по заявам. Прийти до лікарні та отримати моментальну допомогу могли лише працівники придніпровської залізниці. Відтепер у лікарні усі будуть мати рівні права.

 «Так, я не залізничник і ми писали заяву, тому що з маленькими дітьми на Калінінський спуск теж не поїздиш багато. Реформа - це для нас добре. Це спростить всю процедуру лікування», - радіє пацієнтка  Вікторія Рогоза.

Представники влади кажуть - для ремонту та реформування усіх відділень лікарні потрібно велике фінансування. Та спочатку необхідно розписати план робіт, а потім, у наступному році, вже виділяти гроші.

 «Ми плануємо в цьому році замовити техніко-економічне обґрунтування, що б наступного року бюджетом передбачити поетапне проведення капітальних ремонтів та поточних ремонтів по відділеннях даної лікарні. Відремонтувати покрівлю та фасади, зробити благоустрій території», - говорить перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

Загалом, у Дніпропетровську планується реформація багатьох лікарень, та лікарні придніпровської залізниця одна із перший на шляху до великих змін.

Аліна Мирко, Роман Івашинов.

 

Мы в соцсетях