У Дніпропетровську незабаром стартують курси програмування для учасників АТО

10 августа 2015 | 13:52

7-ми місячні безкоштовні курси програмування для учасників АТО стартують 25-26 серпня. На них вже записалися 25 демобілізованих бійців. Оскільки курс розрахований на 12 осіб, навчання розпочнуть дві паралельні групи. Про це на прес-конференції повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей при Дніпропетровській облдержадміністрації Наталія Шуліка. 

«Це ідеальна можливість для колишніх учасників АТО, знайти себе в мирному житті, навчитися чомусь новому і працевлаштуватися, - зазначила Наталія Шуліка. – Випускники цього навчального центру завжди затребувані. До того ж, IT-ринок, як відомо, відчуває кадровий голод. Ми впевнені, що, закінчивши курс програмування, наші захисники зможуть знайти добре оплачувану роботу».

 
Курси проводитимуться навчальним IT-центром Level Up. Бійців спеціально підготують до подальшого працевлаштування: «Це серйозні курси, їх тривалість 7 місяців, по 9 годин на тиждень, - розповіла представник Level Up Лілія Кочеткова. - Вони не вимагають спеціальних знань з програмування. Ми навчимо учасників АТО з нуля. Викладач - досвідчений розробник. Його завдання - підготувати хлопців так, щоб вони знайшли роботу». 

Вчити наших бійців будуть на практичних завданнях, які вони зможуть застосувати в подальшій роботі: «Курс передбачає домашні завдання, контрольні та командну роботу, що теж дуже важливо для майбутніх програмістів», - пояснила Лілія Кочеткова.

«Це прекрасна ініціатива, за яку ми вдячні всім організаторам, та перш за все – очільнику області Валентину Резніченку. Саме за його ініціативи з’явились ці курси. Повернувшись в мирне життя, наші воїни зможуть знайти роботу. Я ось спробую нову кваліфікацію. Зараз я хімік. Буду хіміком-програмістом», - сміється учасник АТО, що записався на IT-курси, Юрій Криштоп. 

Координатор Центру допомоги учасникам АТО підкреслила, що курси безкоштовні: «І це не бюджетні гроші. Витрати на себе бере один з благодійних фондів, з яким співпрацює облдержадміністрація», - зазначила Наталія Шуліка. 

Набір на курси ще триває. Щоб записатися, звертайтесь за телефонами: 056 742 86 62 і 068 679 89 61. 

Мы в соцсетях