Борис Філатов відвідав селище Таромське

10 августа 2015 | 15:44

Дороги, вуличне освітлення та ремонт школи - такі три нагальні проблеми має селище Таромське, що на Дніпропетровщині. Цими вихідними сюди приїхав народний депутат України Борис Філатов, аби особисто поспілкуватися із мешканцями та допомогти із вирішенням усіх негараздів.

Щовихідних  уся малеча селища Таромського збирається ось тут на площі, аби пограти у цікаві та активні ігри. Їх щораз нові придумують аніматори проекту «Дитяче місто», який організований за підтримки благодійного фонду Бориса Філатова.

«Мені сьогодні сподобалося як ми пролазили через тунель. Грали та стрибали на скакалці», - говорить школярка Єлизавета.

Допоки малеча безтурботно розважається їх батьки намагаються вирішити нагальні проблеми – відновлення місцевих доріг, вуличне освітлення та ремонт школи. Ці три головні питання вже протягом довго часу хвилюють мешканців Таромського. Скільком чиновникам пороги оббили – а віз і нині там.

«Таромське – велике селище. Населення тут 15 тисяч. Тому на безперечно потрібна допомога», -  говорить мешканка селища Таромське Гуля Кокоша.

Ці слова вони озвучили на зустрічі із народним депутатом України Борисом Філатовим. Він цими вихідними особисто приїхав у селище – проїхався розбитими дорогами та відвідав місцеву школу.  
«Проблема в тому, що тут діти навчаються в коридорах. Але в першу чергу ми займемося проблемою розширення харчоблоку, і потім щось вигадаємо як розширити приміщення», - каже народний депутат України, голова благодійного фонду Борис Філатов.

Також політик пообіцяв зайнятися і вуличним освітленням. Вже склав список перших вулиць де з’явиться світло – Мостова, Кірова, Жовтнева, Леніна, Лісна, Тельмана, Привокзальна, Червоноармійська та Щорса. Роботи розпочнуться найближчим часом. 

Мы в соцсетях