У Дніпропетровську вандали пошкодили інформаційні щити Бориса Філатова.

11 августа 2015 | 15:11

У Дніпропетровську вандали пошкодили інформаційні щити одного з лідерів партії «Українське об'єднання патріотів» Бориса Філатова. Це сталося в ніч з 8-го по 9-те серпня. Група осіб зі зброєю для пейнтболу пересувалася по різних районах Дніпропетровська та обстрілювала чорною фарбою борди із зображенням Бориса Філатова.

Як відреагували на такий акт вандалізму мешканці, дізнавалися наші журналісти. Ось такі білборди де зображений Борис Філатова можна спостерігати по Дніпропетровську. Містяни кажуть – неприємно спостерігати за таким, про ініціаторів провокації говорять – їхня поведінка неприпустима, не розуміють як це у 21 столітті в Європейській країні може таке бути.

Борис Філатов в свою чергу каже – зіпсований біл-борд – це акт вандалізму. Вважає, провокація ця зроблена через його активну політично-суспільно позицію. На думку нардепа – це справа рук старої влади, яка занурила Україну у вир війни та хаосу.

«Это бессильная злоба, мелкая месть, которая характеризует абсолютно точно моральный облик бывших представителей власти, которые сегодня перекрасились в оппозицию», - говорить народний депутат України Борис Філатов.

Наразі, компанія, яка займається розміщенням реклами Бориса Філатова на носіях зовнішньої реклами майже замінила всі білборди по обласному цетру. На це було виділено 5 бригад робітників.

«Особенно были повреждены стекла ситилайтов. В общей сложности было повреждено около 120 конструкций», - інформує керівник рекламного агенства Ольга Масленникова.

Сьогодні роботи із заміни рекламних щитів планують закінчити. Борис Філатов каже – спланована політичними конкурентами акція зазнала краху. А містяни в свою чергу лишень обурились такими діями провокаторів.

 

 

Мы в соцсетях