Усі ремонтні роботи у Дніпропетровському геріатричному пансіонаті завершені

12 августа 2015 | 12:07

Територію не впізнати – кажуть пацієнти Дніпропетровського геріатричного пансіонату. Там вже завершились роботи з ремонту дороги для людей з особливими потребами, також з’явилась нова зупинка для пасажирів, зебри, пішохідні зони та освітлення вулиці. Ремонту у пансіонаті для інвалідів не робили роками. Та за сприянням Благодійного Фонду Бориса Філатова відтепер виглядає там все зовсім по іншому.

Так виглядає відтепер дорога у Придніпровську, біля геріатричного пансіонату, де лікуються люди з особливими потребами. 

«2 кілометри дорожнього покриття тут з’явилось за півторамісяці. Відтепер тут є всі умови для того, щоб інваліди могли зручно пересуватись. Окрім дороги тут поставили нове освітлення, протяжністю в 3 кілометри»,- говорить Антон Салюк.

Більше 10 років тут взагалі ніяких ремонтних робіт не проводили, кажуть лікарі. Людям на інвалідних візках самостійно пересуватись було не можливо, адже дорога була розбита вщент. 

«Не було освітлення, об’їзна дорога була уся вибаїна у ямах – приходилось їздити по проїзжій частині дороги, що дуже небезпечно для їх здоров’я», - розповідає  головний лікар Дніпропетровського геріатричного пансіонату Олександр Новік.

Пацієнти ж згадають взагалі випадки – коли майже щодня – біля пансіонату траплялись аварії. Хворі не ризикували навіть виїзжати за територію, бо це було небезпечно. 

«Дуже багато калюж було, коляски постійно застрягали, тут постійно ДТП траплялись. Бувало, що особливо діти, тим більше у навчальний період – переходять дорогу, а водії їм не поступались дороги», - говорить пацієнт Дніпропетровського геріатричного пансіонату Павло Мишив.

Ремонт дороги ініціював Народний депутат України Борис Філатов. Каже, коли їхав у табір «Укропчик» побачив цей жах, іншого шляху аніж все змінити тут у нього не було.

«Це зроблено для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тут ось бачити спеціально зроблено пандус, щоб можна було переїхати дорогу. Зверніть увагу на ширину тротуара, це теж зроблено, щоб люди могли пересуватись на калясці», - каже народний депутат України Борис Філатов.

Лікарі та пацієнти завдячують Борису Філатову, кажуть – інші депутати лишень обіцяли, а тут трохи більше ніж через місяць зроблено усе, що роками було у занепаді. 

«Все зроблено якісно, ми це підтверджуємо», - радіє пацієнт Дніпропетровського геріатричного пансіонату  Павло Мишив.

Антон Салюк, Сергій Язовських.

 

Мы в соцсетях