Лікарі закликають батьків бути пильними та відповідальними

12 августа 2015 | 12:14

Медики обласної дитячої лікарні б’ють на сполох: лише за перше півріччя до них поступило 60 маленьких пацієнтів, які постраждали через необачність батьків. Малі травмуються, отримують опіки та опіки. 

"Як правило, діти труяться дикорослими грибами або залишеними без нагляду ліками. Лише нещодавно ми рятували 2-річну дівчинку, яка проковтнула 10 таблеток. Де при цьому були батьки? – обурюється директор обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик. – Неуважність батьків призводить і до опіків дітей. Нещодавно у нас був пацієнт, на якому старші діти підпалили одяг. Пошкоджено 40% тіла. Хлопчик переніс декілька операцій, лікування продовжується. Обпікаються також з чайників, посуду з кип’ятком". 

Також значну кількість травм отримують немовлята, які падають зі сповивальних столиків, диванів. 

 


        «Окрема тема – падіння з вікон багатоповерхівок. Москітна сітка не в змозі витримати навіть кошеня. Чим думають батьки малюків, залишаючи їх самих на підвіконні?», – каже Олександр Хитрик. 
        Лікар наголошує, що обізнаність у правилах безпеки та уважне ставлення до дітей зможе зберегти їх життя. Він закликає батьків бути пильними та відповідальними. 

 

Мы в соцсетях