Підприємці Дніпропетровська вимагають відставки першого заступника міського голови

12 августа 2015 | 15:13

Мітингувати проти зловживання владою прийшли під стіни міськради представники малого бізнесу. Найбільше обурення у них викликала робота Анатолія Крупського. Поруч з підприємцями вийшли на свій мітинг і невідомі громадяни, які були одягнені в спец жилети. 

Наслідки рішення міської ради «Про врегулювання питання комунальної власності територіальної громади міста Дніпропетровська» не змусили себе довго чекати. Підприємці, які займаються малим бізнесом стверджують, що Анатолій Крупський використовує своє службове становище у злочинних цілях.  За словами однієї з пікетувальниць пані Марії, перший заступник міського голови замість їх яток  ставить свої.  

«Від нього приходять люди з документами, і кажуть, що земля тепер належить йому і ми повинні платити по 2  чи 2,5 тисячі гривень. Це ж рекет!», - обурюється підприємець Марія Самітова.
Однак були на мітингу й ті, хто задоволений роботою міськради. Та після того, як представники малого бізнесу  почали запитувати їх навіщо сюди прийшли, ті швидко зникли. Учасник мітингу, Максим, переконаний, людей у спецжилетах зізвав Анатолій Крупський.

«Коли він почув, що ми тут збираємось, то зібрав людей, які навіть не розуміли, що вони тут роблять. Коли ми запитали їх, а чому вони сюди прийшли. Вони відповіли, що їх попросили сюди прийти, постояти», - говорить учасник мітингу Максим Гошовський.

«Потім, коли їм треба було йти вони сказали, що вони бюджетники і їх відпустили лише на годину з роботи. Був один чоловік, який керував їх діями. І в один момент він зібрав їх, та вони пішли», - каже учасниця мітингу Наталія.

Учасники мітингу  кажуть – будуть домагатися відставки  першого заступника міського голови Дніпропетровська. Активісти почали збирати підписи. Їх потрібно не менше ніж 2 сотні, аби депутати розглянули це питання на сесії. Заступник міського голови, Ірина Зайцева, пообіцяла знайти рішення проблеми. Сам Крупський до людей так і не вийшов. 

«Вони щойно звернулися до мене. Я попросила їх написати про все у офіційному зверненні. Як тільки ми його отримаємо, то відреагуємо миттєво», - розповідає заступник міського голови Ірина Зайцева.

Тож у активістів ще є час аби зібрати необхідні підписи до наступної сесії міської ради. Чи вдасться їм втілити задумане – покаже час. 

 

Мы в соцсетях