Бетті потребує допомоги!

12 августа 2015 | 16:16

Трагічна історія цієї собаки не залишає байдужим нікого. Будучи ще малим цуценям Бетті втратила передні лапи. Їх відрізали колеса трамваю. Собаку врятували волонтери з організації «Вірність». За її життя ветеринари боролися 2 дні та все ж таки врятували. Історія, що надихає до життя мала продовження. 

Раніше Бетті мешкала біля трамвайного депо. Якось, граючись з іншою собакою вона не помітила трамваю, який насувався на неї з-за рогу. Собаці пощастило вижити, але сталеві колеса відрізали їй передні лапи. Скалічена, потерпаючи від болю, вона провела на вулиці два дні. А потім робітники депо звернулися до товариства захисту тварин. Завдяки їм, собаці зробили операцію та врятували життя. Бетті мужньо терпіла всі випробовування.

«Она очень терпеливая собака. Даже не пришлось колоть ей обезболивающее. Поэтому, через несколько дней она уже села, стала передвигаться по квартире», - говорить волонтер Наталя.

Саме Наталя не дала присапати собаку. Вона давно займається волонтерством і бачила різне. Але, коли жінка побачила очі Бетті, то зрозуміла, що собака повинна жити.

«Да в принципе, у нас таких собак обычно присыпляют, если не найдется человек, который захочет ее забрать. Пока она живет у меня, но если ее никто не заберет, то она останется», - каже Наталя.

З моменту трагедії пройшло вже 10 місяців, а Бетті досі мешкає у волонтерів. Просимо всіх небайдужих звертатися за телефоном 067-262-13-16 . Адже, незалежно від фізичних вад, кожна жива душа потребує тепла та любові


Вже через тиждень після операції Бетті повністю призвичаїлася до травми і навіть почала ходити на задніх лапах. Сьогодні, вона настільки вміло оволоділа задніми кінцівками, що гасає ними по сходах під’їзду. 

Щоб полегшити життя тваринці, «Вірність» зібрала гроші їй на інвалідний візочок. І навіть вже замовили її у київських майстрів.

«Но так как они делают их на задние лапы, так как таких, собак с ампутированными  передними лапами очень мало в Украине, то нам эта коляска не подошла.  Они отказались возвращать деньги», - каже Наталя.

Сьогодні, волонтери збирають гроші для нового інвалідного візочка, який хочуть замовити в Америці. Його вартість близько 500 доларів, а ще ж потрібно заплатити за доставку. Якщо, ви хочете якось допомогти Бетті надсилайте гроші на рахунок волонтера вірності.  Реквізити ви бачите на екрані.  Собака буде дуже вдячна за такий подарунок.

Мы в соцсетях