Цього року мешканці села Підгірне отримають довгоочікуваний шкільний автобус

13 августа 2015 | 15:10

У селі Підгірне Криничанського району немає власної школи, тому діти навчаються за 5 кілометрів від дому - в сусідньому населеному пункті. Про автобус для малечі батьки просять вже понад 10 років, але марно. Тому за допомогою звернулися до голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка під час особистого прийому. Очільник області запевнив: в жовтні на навчання діти добиратимуться вчасно та з комфортом на новенькому шкільному автобусі. 

Маргарита Барган звернулася до голови ОДА від імені всіх батьків села Підгірне, де мешкає 15 школярів. До найближчої школи в Семенівці пішки далеко, а власного транспорту підгірці не мають. Тому змушені відправляти малечу на навчання шкільним автобусом сусідньої Красноіванівки. 

«Красноіванівка знаходиться в 25 кілометрах від нас. Дітей з цього села автобус відвозить до школи на 8.00, а наших забирає лише о 9.30. Поки доїдуть до навчального закладу – вже 10.00. Виходить, що на перші уроки малеча не встигає. Першачки  пропускають малювання, а от випускники  - більш серйозні предмети на кшталт хімії чи математики», - пояснила жінка. 

Валентин Резніченко запевнив мешканців Підгірного: вже цього року їх дітей до школи відвозитиме новенький автобус . 

«Автобус ми будемо купувати за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку. З дня на день ці гроші мають виділити – ми чекаємо відповідної постанови Кабміну. Автобус придбаємо в  жовтні», - сказав він. 

В новому навчальному році всі 22 райони Дніпропетровщини отримають нові шкільні автобуси. 

Мы в соцсетях