У Дніпропетровську встановили пам’ятну дошку загиблому афганцю

14 августа 2015 | 17:56

Нові дошки загиблим в Афганістані. Сьогодні на меморіалі Вибуху пам’яті встановили останню дошку воїну афганцю. Два роки тому, пам’ятник був пограбований, і лише тепер він знову цілий.

У день народження батька, Денис прийшов, аби покласти квіти до бронзової таблички з прізвищем. Пам’ятник загиблим воїнам афганцям знову цілий. Останню табличку Олександру Перетятьку встановили минулого тижня.

«Варвари, в гонитві за металом, вкрали не тільки табличку мого батька, а й багатьох афганців дніпропетровської області, які брали участь у війні демократичної республіки Афганістан», -говорить син загиблого бійця в Афганістані Денис Перетятько.

За пам’ятником постійно наглядають представники міського об’єднання ветеранів Афганістану. Саме вони і реставрують ці таблички.

«Остання реконструкція пройшла сьогодні, ми вже все встановили. Ми постійно слідкуємо за пам’ятником. Та коли останнього разу була реконструкція, одне прізвище було упущено», - говорить голова дніпропетровського міського об’єднання ветеранів Афганістану Юрій Виноградов.

Ветерани Афганістану були впевнені – їх війна буде останньою, та тепер таких табличок будуть сотні.

АЛІНА МИРКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕЙНІЧЕНКО

Мы в соцсетях