Як чиновники з лопатою вправлялись: у Дніпропетровську відбувся суботник

17 августа 2015 | 14:32

Поки хтось ніжиться у ліжку – вони працюють. Восьма ранку, а співробітники міськради вже вийшли на суботник у парк Шевченка. Держслужбовці впевнені: наше місто варте  того, щоб заради нього прокидатися у таку ранню годину.

Прибрати територію парку держслужбовці прийшли не самі, а з членами своєї родини. Маленькі жителі міста охоче допомагали дорослим причепурити зелену ділянку. Женя прийшов з мамою, і найперше, що попросив – лопату. Звісно, такий серйозний інструмент малому не довірили.

 «Треба їх привчати бути з мамою, допомагати. Було неважко, бо він встає раненько.  Ми ж у парку. Тут добре подихати свіжим повітрям», - говорить співробітник міськради Ксенія.

Інші співробітники міської ради кажуть, що заради такої гарної мети не шкода  й попрацювати  у вихідний. Адже, екологія повинна бути на першому місці.

Помахати граблями прийшли не тільки прості працівники держапарату, але й начальники відділів, заступники та навіть сама виконуюча обов’язків голови міського голови - Галина Булавка.

«Ми підрахували, що сьогодні на суботник вийшло близько 60 тисяч чоловік. Всі парки, всі місця відпочинку, набережна -  плануємо прибрати до Дня Незалежності України», - каже керуючий справами виконкому Дніпропетровської міськради Віталій Мархасін.

Мешканці Дніпропетровська позитивно відреагували на такий захід. Кажуть, що хоч десь приємно спостерігати за результатами роботи чиновників:

«Громадяни міста мають можливість побачити громадян,які працюють для них не тільки головою, але й руками. Помилуємося ними хоч колись», - говорить мешканка міста Наталія.

У місті плануються ще декілька суботників на які теж вийде влада Дніпропетровська. Тож, мешканці міста ще матимуть нагоду наживо насолодитися роботою держслубовців.

 

Мы в соцсетях