«Geek пікнік» зібрав провідних IT-шників Дніпропетровська

17 августа 2015 | 18:04

Майстер-класи та лекції для IT-шників могли відвідати дніпропетровці цієї суботи. Крім того, учасники могли похвалитись власними винаходами та цікавими розробками.

«Geek пікнік» зібрав всю провідну молодь України, що спеціалізується на IT-технологіях. Павло власноруч зробив цей електровелосипед. Чоловік каже, що його основна перевага – зручна рама, яка дозволяє приховати двигун.  Максимальна швидкість, яку набирає цей двоколісний – 60-65 кілометрів. Щоб проїхати 1 км - потрібно від 15 до 35 ватт, залежно від швидкісного режиму. Своїми враженнями від тест-драйву  цього приладу ділиться  інший учасник «Geek пікніка»:

«Це не якийсь там електросамокат, а вже більш-менш готовий пристрій, повноцінна модель. Добросовісно зроблений електровелосипед», - розповідає учасник «Geek пікніка»,винахідник Артем.

Також на IT-події було презентовано електроавтомобіль. Його власник стверджує: заряджати його можна від звичайної розетки на 220 Вольт. Найцікавіше, що не потрібно чекати, поки він зарядиться на всі 100% - достатньо підживити його для потрібної вам відстані. Та наголовніше – ціна, яку платить автолюбитель за спожиту енергію.

 «На 150-200 км – зарядка акумулятора коштує від 3 до 10 грн. Залежно, від тарифів того місця, де ви заряджаєте автомобіль», - говорить підприємець Андрій Коваленко.

Учасники заходу  мали можливість прослухати лекції від найуспішніших  підприємців,  які розповідали про новітні технології та їх місце на сучасному ринку. Про соціальне значення цієї події розповіла одна з лекторів – Валерія Лавренко.

«Насправді такі заходи дозволяють розвіяти міф про IT-шника як про замкнену людину. Це класні хлопці, які роблять електрокари, електробайки,  мають свої проекти, соціальні ініціативи», -інформує лектор Валерія Лавренко.

Організатори заходу задоволені тим, що на захід прийшло так багато людей. Радіють, що на новітні технології є такий попит.

«Ми не очікували на таку велику кількість людей. Наступного разу проведемо захід на більшій території, щоб усім вистачило місця», - каже організатор «Geek пікніка» Анастасія Макарова.

Загалом, всі учасники події залишилися задоволені тими знаннями, що набули на заході, і з нетерпінням чекають на новий.

 

Мы в соцсетях