Дніпропетровські волонтери облаштували у приміщенні залізничного вокзалу куточок відпочинку для військових

17 августа 2015 | 18:06

Куточок відпочинку для військових облаштували у приміщенні Дніпропетровського центрального залізничного вокзалу. Там людям у формі абсолютно безкоштовно наливають чай та каву, годують бутербродами. Є навіть вай-фай і невеличка бібліотека. Щоб якомога більше військових могли з комфортом дочекатися транспорту, дівчата-волонтерки виходять на платформи зустрічати бійців та кличуть на чай-каву.

Тепер і на вокзалі відчувати себе можна як у дома, якщо ви боєць АТО звичайно. Валерій каже – ідея створення такого куточка для військових є доволі таки вдалою, випробував особисто.

«Я в 2 часа ночи съел бутерброд, выпел чая, подзарядил телефон и задремал», - розповідає Валерій.

Наталя – координатор проекту зазначила, для містян наявність такого посту в новину, в Україні він лише третій про рахунку. Солдати навіть частенько недовірливо перепитують чи дійсно чай та бутерброди безкоштовно можна брати. Та не лише їжа потрібна солдатам – говорить жінка.

«В первую очередь им нужна психологическая адаптация», - каже координатор проекту Наталя Шитенда.

Працівники вокалу в свою чергу повністю підтримують таку ідею волонтерів. За добу цей пункт підтримки бійців приймає близько трьохсот солдат.

«Основная задача работников вокзала, это предоставления качественного обслуживания пассажирам. Особое внимание – эта уважаемая категория военнослужащие», - говорить виконуюча обов’язки заступника начальника заступника начальника вокзалу  Тетяна Ковчинська.

Ідея створення такого місця належить звичайно волонтерам, але функціонує воно завдяки небайдужим містянам. Які час від часу приносять до посту печиво, печення, воду чи ковбасу.

«Це була ініціатива волонтерів. Зараз тут працює більше 100 волонтерів. Все що тут знаходиться дякуючи Дніпропетровцям», - говорить голова правління фонду «Оборона Країни» Павло Фазан.

На згадку про себе та в знак подяки солдати залишають тут свої шиврони. За три місяці їх назбиралося чи мало, з них навіть встигли зробити дошку пошани. Про це волонтери особливо полюбляють розповідати.

Тож всіх людей у формі волонтери цілодобово, а головне з радістю чекають в центральному залізничному вокзалі, щоб напоїти гарячим чаєм та нагодувати смачними бутербродами.   

Мы в соцсетях