40 дітей-переселенців з Донбасу зможуть побачити Німеччину

17 августа 2015 | 18:24

Побачити Німеччину зможуть 40 дітей-переселенців з Донбасу, що мешкають зараз на Дніпропетровщині. 10 днів дітлахи проведуть у одному з найбільших дитячих цирків Європи. Там вони зможуть навчитися азів циркової справи та гарно відпочити.

Організувала поїздку Дніпропетровська облдержадміністрація спільно з громадською організацією «Допомога Дніпра» та німецькими благодійниками., що мешкають зараз на Дніпропетровщині. 10 днів дітлахи проведуть у одному з найбільших дитячих цирків Європи. Там вони зможуть навчитися азів циркової справи та гарно відпочити. Організувала поїздку Дніпропетровська облдержадміністрація спільно з громадською організацією «Допомога Дніпра» та німецькими благодійниками.

Нещодавно Михайлику  виповнилося 10 років, він вже встиг перейти до 5-го класу. До Дніпропетровська разом з батьками та маленькою сестричкою хлопчик приїхав з Донецька близько півроку тому. Михайлик каже – головна його задача, як юного слідопита, порівняти життя людей в Україні та закордоном.

«Хочу увидеть, как там живут, понять чем отличается Украина от Германии», - говорить учасник акції  Михайло Банних.

Марія – мати хлопчика каже, хоча й переживає за сина, та разом з тим щиро за нього радіє, адже не кожного дня твою дитину до Німеччини запрошують.  Хоч світ побачить -  натхненно каже жінка.

«Чувства радостно-волнительные, радуемся, что уезжает, увидит что-то новое и интересное, но волнуемся за него, потому что он еще маленький», - говорить мати хлопчика Марія Банних.

А от Ліза  на поїздку налаштована рішуче. Якщо вже й випала така унікальна нагода, то відчуттів та емоцій з такої подорожі треба отримати якомога більше  – по дорослому розмірковує дівчинка.

«Хочется попробовать все. Никогда еще не ездила без мамы так далеко. Это первый раз – очень интересно», - каже учасник акції Ліза Вівденко.

Жодної копійки на цю поїзду батьки не витратили. Всі фінансові питання на себе взяла приймаюча сторона. Умови заходу прості - головне щоб дитина була  переселенцем та мала бажання побачити світ.

«Требования таковы – это должны быть дети переселенцы, особенно те, кто еще ни разу не был за границей, у кого нету возможности  туда выехать», - інформує – радник голови дніпропетровської обласної державної адміністрації з питань внутрішньо переміщених осіб Владислав Макаров.

Тож сорок щасливих дітей вирушили до Германії, під Берлін, для оздоровлення в цирковому спортивному таборі. Допомогли здійснити поїздку ініціативні групи волонтерів з Німеччини та Дніпропетровська.

Оксана Пурик, Максим Олійник, Новини ТРК Регіон.

 

Мы в соцсетях