Як дачники з «Кримського урочища» за землю лаялись

18 августа 2015 | 16:23

Справжня сусідська війна розгорілася між членами садового товариства «Кримське урочище», що неподалік від Дніпропетровська. Замість того, щоб спокійно відпочивати на своїх ділянках, дачники чубляться за місце голови товариства. 

Кінець тижня у дачників з садового товариства «Кримське урочище»  минув зі скандалами та криками. Віктор Караган займає посаду голови вже рік. Каже, що за цей час невелика група місцевих бізнесменів, які є членами товариства неодноразово заважали йому працювати. Чоловік стверджує – вони постійно вимагали документи організації. Впевнений, колишній бухгалтер зрадила – передавши ключі стороннім особам без його відома.

«9-го числа я прийшов на роботу, управління опечатане, ключі у них. Сиділи посторонні люди і переглядали фінансову документацію», -  говорить голова садового товариства «Кримське урочище» Віктор Караган.

Всього товариство нараховує 444 члени.  У неділю, вони зібралися на чергове засідання аби обговорити нагальні проблеми їхньої організації. Садівники розділились на два табори: один вимагав зняти теперішнього голову товариства, інший підтримував його. Таким чином, звичайні збори перетворилися на перевибори.

Незадоволені роботою голови садівники звинувачували його у бездіяльності. На їх думку, Віктор Караган нераціонально використовував довірені йому кошти. Кажуть, що мав би давно вивезти купу сміття,  і навіть заплатив за це. Але вона досі залишається на своєму місці. Також висувають звинувачення щодо оплати електроенергії.

Відповісти на звинувачення голова не зміг, бо йому постійно вимикали мікрофон. А коли прийшов час голосувати, ті хто виступав проти нього тримали у руках по декілька папірців, які рахувались як голос. Сам Караган впевнений, що маючи на руках документацію бізнесмени могли її підробити. На його думку, це потрібно їм аби замінити його на посаді та узаконити документи на земельні ділянки. Дачники скаржаться, що один з членів товариства незаконно відгородив берег для власного будівництва.

 «Дача на березі річки. Він дуже багато скинув туди шлаку, щоб змінити русло», - говорить член садового товариства «Кримське урочище» Ольга Шеремет.

Підсумок перевиборів кожна сторона бачить по-своєму: голова  та частина дачників, що його підтримує вваажає, що його не усунули, а представник іншої сторони вважає протилежне:

-Відсторонили Карагана.

- на яких підставах?

- на підставі засідання управління.

 Чи залишився Віктор Караган головою садового товариства «Кримське урочище» покаже час. А наша знімальна група продовжуватиме слідкувати за подіями у дачній організації.

Мы в соцсетях