Заступник міністра охорони здоров’я України відвідав лікарні Дніпропетровська

19 августа 2015 | 16:48

Заступник міністра охорони здоров'я України, Віктор Шафраньский, відвідав лікарні Дніпропетровська. Під час робочої поїздки він завітав до обласної дитячої лікарні та швидкої медичної допомоги. Місцеві лікарі звітували про роботу медичних закладів, а міністр охорони і здоров'я поспілкувався із представниками преси.

У лікарню Мечникова з робочою поїздкою завітали високопосадовці. Заступник міністра зі своєю командою прибули до Дніпропетровська аби побачити в яких умовах лікуються бійці АТО та скільки ліків витрачають на одного пораненого. Головний лікар клініки показав - для одного середньостатистичного пораненого з АТО потрібні тисячі гривень на серйозні антибіотики, а не 15 гривень на день.

"Ліки, які ви бачите, призначені для одного середньостатистичного пораненого бійця, який знаходиться в реанімації Мечникова. Це приблизно такі рани (показує фото), для яких потрібні ліки", – розповідає головний лікар Сергій Риженко.

Віктор Шафранський на питання – що робить держава, аби лікарям було легше лікувати бійців – відповів так:

"Держава працює в постійному контакті і постійно опрацьовує заклади охорони здоров*я, які можуть надавати достатній рівень реабілітації,  зокрема, це госпіталі ветеранів війни. На наступний тиждень ми запланували велику нараду з керівниками всіх 29-ти госпіталів ветеранів війни для того, щоб опрацювати питання координації дій та госпіталізації хворих", – каже заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Шафранський.

На зустрічі також були підняті питання щодо подальшої реабілітації бійців АТО. Адже у Дніпропетровську немає належних закладів для морального та повного фізичного лікування поранених. Тож у майбутньому влада хоче змінити таку ситуацію.
 

 

Мы в соцсетях