У «Відродження» з’явився новий лідер

18 августа 2015 | 18:10

Певні зміни сталися у  керівництві політичної партії «Відродження». Відтепер  міський осередок партії  очолюватиме Анатолій Крупський. Як саме ці зміни вплинуть на Дніпропетровськ та які задачі ставить перед собою політик?

З новою посадою Анатолія Крупського привітав  Володимир Куцін, голова Дніпропетровської обласної організації партії «Відродження». Чоловік підкреслив те, що Крупський – це той політиик, який потрібен їхній партії, адже він  протягом багатьох років проявляв себе  як хороший спеціаліст.

«Він ніколи не прагнув стати серйозним лідером, ніколи не займався політичними інтригами. Він завжди виконував серйозну, відповідальну роботу. Знову кажу, при різних губернаторах, при різних головах обласних рад», - говорить голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» Володимир Куцін.

Також Куцін пригадав той факт, що коли у одного з нікопольських заводів були проблеми з електропостачанням, саме Крупський вирішив це питання. Крім того, він підкреслив, що особисто сприяв тому, аби політик став головою Дніпропетровського осередку їхньої партії:

«Я  був за те, щоб Анатолію Федоровичу запропонувати керівництво дніпропетровською міською організацією. Я  вважаю, що ця людина з честю виконає свій обов’язок», - каже  говорить голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» Володимир Куцін.

Сам же політик відзначив, що основу партії «Відродження» складають відомі люди, які багато зробили для Дніпропетровська. Не забув, Анатолій Крупський, і розповісти про основні задачі,які ставить перед собою:

«Напрямків діяльності  дуже багато, а проблем у міста Дніпропетровська ще більше. Ми сьогодні заполонили МАФами всю територію міста, і ними перетворили його на великий базар. Також, є проблеми, які ми повинні вирішувати з керівництвом області, держави», - інформує  голова Дніпропетровської міської організації політичної партії «Відродження» Анатолій Крупський.

Крім того, чоловік розповів про те як він планує поєднувати дві посади. Нагадаємо, що політик займає посаду першого заступника голови Міської ради.

«У період до передвиборчої кампанії я буду займатися у першу чергу  господарськими справами. Мені треба все зробити для того, щоб Дніпропетровськ підготувався до осінньо-зимового періоду. А безпосередньо вже після початку політичної передвиборчої агітації буду спілкуватися з керівництвом партії, щоб вирішити чи буду займатися партійними справами», - говорить голова Дніпропетровської міської організації політичної партії «Відродження» Анатолій Крупський.

Чи зможе Анатолій Крупський виконати задумане - стане зрозуміло восени.

Вікторія Будзинська, Олександр Оленіченко, новини ТРК «Регіон»

Мы в соцсетях