Дніпропетровщина збирає кращих волонтерів країни

20 августа 2015 | 14:56

Виставка воєнпрому, консультації, круглі столи та майстер-класи – Дніпропетровщина збирає кращих волонтерів країни на Всеукраїнський форум «ГромадаFest», який ініціював голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

Протягом п’яти днів вони говоритимуть про проблеми бійців АТО та їх сімей, переселенців. Все це, щоб вирішити – як далі ефективно допомагати постраждалим від війни на сході. За результатами форуму учасники запропонують конкретні проекти, які готова реалізовувати облдержадміністрація. Про це стало відомо під час прес-конференції. 

Радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб розповіла, що такий масштабний форум волонтерів в Україні проходитиме вперше. Його ініціював очільник області Валентин Резніченко. 

«Дніпропетровщині частіше за інші області доводиться вирішувати проблеми, пов'язані з АТО. Наш регіон став лідером з кількості мобілізованих, прийняв найбільше поранених, переселенців та став центром волонтерського руху, - сказала Ольга Горб. - Волонтери – унікальний місток між владою та громадянським суспільством. Такого ніколи раныше не було в нашій державі». 

Організатор «ГромадаFest» Наталія Зарецька зазначила, що сьогодні волонтерам та владі потрібно об’єднуватися. 

«Ми з ентузіазмом прийняли пропозицію від очільника області Валентина Резніченка зібрати всеукраїнський волонтерський форум. Він стане чудовим майданчиком для взаємодії. Коли волонтери  збираються разом, то можуть визначити спільні проблеми і зрозуміти, як їх виправити», - наголосила вона. 

Захід проходитиме у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету з 26 по 30 серпня. Він включатиме п’ятиденний форум волонтерів та виставку виробників воєнпрому. 

«На круглі столи збиратимуться спеціалісти, які глибоко знають проблематику АТО. Кожен, для кого ця тема актуальна, може відвідати форум і поставити своє питання. Це буде відкритий формат для загально обговорення. Ми запрошуємо не лише волонтерів, а й учасників АТО, їх родини, переселенців»,  - розповіла Наталія Зарецька. 

Ольга Горб додала: пропозиції учасників «ГромадаFest» щодо вирішення проблем бійців та переселенців будуть надані обладміністрації. 

«Це була наша основна вимога – закінчувати кожен день проектами. Облдержадміністрація готова працювати з ними або подавати ініціативи на Апарат Президента. Результатом мають бути практичні рекомендації, які ми зможемо використовувати для допомоги військовослужбовцям та переселенцям», - сказала вона. 

Анкета учасника та відвідувача форуму - https://goo.gl/RAIIhn 
План-схема виставки - http://imhocloud.com/image/7jXn 

Мы в соцсетях