Як ув’язнених до високого заохочували …

21 августа 2015 | 12:06

Сьогодні активісти відвідали дніпропетровську виправну колонію № 89 з палким прагненням поговорити з усіма присутніми про високе. Організатори впевнені  - саме таким способом в’язнів простіше всього залучити до Біблії.

«Человек остаётся человеком, это живая душа. Это нужно для того чтобы люди получили надежду, особенно вот здесь», - говорить організатор виставки Віктор Миколенко.

В’язні ж в свою чергу до такого заходу віднеслись лояльно, терпляче сиділи та слухали лектора. Декого така експозиція навіть надихнула на філософські роздуми.

«Главное – это семя и Бог над головою, без Бога мы некуда», -говорить ув’язнений Руслан.

Марина ж такою благородною справою займається вже не перший рік.  Жінка глибоко переконана – чого б в своєму житті людина не наробила осмислення та розкаяння прийде до кожного, треба лише знайти вірний шлях.

«Вот эти взрослые дяди, они сидят уже 6-7-й раз, то есть у них есть хорошая внутренняя броня. Но внутри каждого есть то что не дает покоя и ищет ответы», - говорить директор благодійного фонду Марина Герасимова.

Представники Феміди такому заходу тільки раді, кажуть бажаючих щось розказати чи продемонструвати в’язням зустрінеш не часто, тому така виставка засудженим піде лише на користь.

«Данного рода мероприятия у нас первый раз, я думаю осуждённым это будет интересно», - каже психолог  Дмитро Кучер.

Організатори виставки мають намір з такими рейдами відвідати всі колонії Дніпропетровської області, а їх - 14-ть, та продемонструвати всім в’язням картини на яких представлені події від створення Адама до глагольского хреста. 

Мы в соцсетях