Як святкував Дніпропетровськ День Незалежності

25 августа 2015 | 13:54

На фестивальному причалі влаштували танцювальний флешмоб від DANCE REBUBLIC. Безліч людей зійшлося аби разом станцювати в честь дня незалежності України. Хлопці та дівчата об’єдналися та показали, на що здатні. Також, на набережній відбувалося ще багато розваг: біля головної сцени проводили майстер-класи по айкідо та з інших бойових мистецтв.  Ще одну шоу-програму та змагання STREET WORKOUT провели для молоді.

Фестивальний причал сьогодні танцює на повну. Представники дніпропетровських фітнес клубів та танцювальний шкіл влаштували флешмоб для відпочиваючих. Мета таких майстер-класів – підняти самооцінку жінок та навчити їх любити своє тіло.

«Сьогодні у нас був соціальний проект, присвячений святу - день незалежності України. Ми виступаємо нашою командою на соціальних заходах. Ми прагнемо до 2020 року оздоровити кожну жінку нашої країни, міста. Влаштовуємо флешмоби, танцюємо для жінок, наповнюємо їх здоров'ям і щастям!», -розповіла спеціаліст жіночого фітнес-клубу Алла.

Також на набережній були розваги і для дітей. Дніпропетровські скаути влаштували невелике містечко прямо серед вулиці. Чоловіки та жінки у формі закликали дітей приєднуватись до уроків в’язання вузлів, пиляння дерев, та розпалювання вогнища.

«Ми вирішили саме тут показати всім охочим - хто такі скаути. Ось у нас тут маленьке місто, куди можуть зайти і подивитися, чим займаються скаути. Ми вчимо дитину приймати рішення і не бояться за них відповідати», - говорить представник дніпропетровської асоціації скаутів Володимир FILIN.

Загалом, на фестивальному причалі з чотирнадцятої до двадцять другої години розваги не згаснуть. За словами організаторів, після масштабного концерту, люди запустять сотні небесних ліхтарів для нашої країни.

 «У зв'язку з таким грандіозним святом, як день незалежності, по всьому місту, в тому числі і на фестивальному причалі, проводиться ряд заходів, які організовували і обласна влада, і наша організація. Крім майстер-класів, будуть ще флешмоби, і виступи різних груп», - каже представник громадського центру «Єдиний простір» В’ячеслав Внуков.

Все місто святкує день народження України, не спить ніхто.  Конкурси, квести, танці, фокуси – кожен знайшов для себе заняття.

Аліна Мирко, Сергій Язовських.

Мы в соцсетях