Дніпропетровськ відсвяткував День прапора

25 августа 2015 | 14:51

Свято – день українського прапора – відсвяткували і в Дніпропетровську. Сотні людей зібралися біля дніпропетровської облдержадміністрації, аби побачити церемонію підняття Державного прапора України. Влада також організувала видачу паспортів вже шістнадцятирічним підліткам з нашої області, що народилися у цей день. Після офіційної частини, центром міста проїхалися більш як 100 спортсменів з українськими прапорами.

Центр міста увесь у синьо-жовтих кольорах. На свято прапора Дмитро прийшов до облдержадміністрації , не лише підняти свого прапора, а й  отримати  перший паспорт. Влада вирішила відзначити тих підлітків, що народилися 23, 24 серпня та вручити їм перші паспорти на офіційній церемонії.

«Моїй мамі подзвонив мій класний керівник – полковник, і сказав -  є чудова можливість отримати паспорт. Тому я тут. Дуже приємно, що нас відзначили, для мене це честь», - радіє мешканець Дніпропетровська Дмитро.

Церемонія підняття прапора почалася з гімну України. Сотні людей, поклавши руку на серце, співали рідні слова.  Далі привітання міської влади, та святкові вистріли у повітря .

«Упевнений, наш прапор завжди буде гордо майоріти над Дніпропетровщиною та усією Україною. У цей святковий день, від усієї душі бажаю усім родинам Дніпропетровщини миру і благополуччя. Слава Україні!», - говорить заступник міського голови дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

А завершив церемонію підняття  прапора – флешмоб. Більш як 100 спортсменів міста проїхалися від дніпропетровської облдержадміністрації до вулиці Карла Маркса з українськими прапорами.  

На церемонію люди приносили різні українські прапори: хтось передав з АТО і він увесь у дірках від куль, хтось приніс прапор з підписом загиблих солдатів, а хтось приніс прапор 20річної давнини.

«Якось аж тремтить в душі. Ось цей прапор був на фронті, він прострлелений кулями. А цей прапор підписаний нашими бійцями, які поверталися на ротацію», - розповідає член громадського об’єднання волонтерів «Вільна доля» ЛЮБОВ ФРИЛІКОВСЬКА.

Підняття державного прапора – ознаменувало початок всеукраїнського свята – день незалежності України.

Аліна Мирко, Станіслав Сторожук

 

Мы в соцсетях