Вітчизнянй автопром вражає: виставка ретро-авто біля Оперного театру

25 августа 2015 | 15:24

На площі біля Театру Опери й балету місцеві  автолюбителі влаштували виставку ретро-автомобілів.  На честь свята мешканцям міста було представлено вітчизняні авто. Побачити там, можна було два десятки  відомих, і не дуже моделей українського виробництва, різних років.

Весь вільний час Михайло проводить у гаражі. Його пристрасть – автомобілі. І це не дивно, адже він є представником  музею «Машини часу». Щоб відреставрувати цього «запорожця» хлопцеві знадобилося півроку і чимало коштів.

«Нам не вистачало для колекції спортивного авто – запорожця, ЗАЗ 968.  Такі раніше приймали участь в кросі, у ралі, у кільцевих гонках. Але там вони були не дуже успішними. У ралі бали участь, тож у цього авто є каркас безпеки, зроблений за сучасними нормами федерації автоспорту України», - говорить власник ретро-авто Михайло.

Виставка вражала різномаїттям моделей як українського, так і зазакордонного виробництва. Про свої враження від побаченого розповіли мешканці міста:

«Хочеться подивитися на гарні, старі автомобілі, які у наш час рідкість.. І у той же час, є дуже добре відреставровані  запорожці,на які приємно дивитись»,- каже мешканець Дніпропетровська  Олександр.

Організатори не очікували, що у свято до них прийде так багато людей. Адже, у місті сьогодні доволі багато подій. Дуже цим задоволені. На участь у виставці було заявлено 20 учасників, проте сьогодні їх тут більше, зазначив  засновник  музею  «Машини часу», Михайло Прудніков. Також, він розповів про представлені авто вітчизняного виробництва:

«Запорожці випускалися з 1958 року, але саме цієї моделі у нас нема. Ми маємо авто з 1959-1960 –их років. Взагалі, найгарнішою вважається «горбатий» запорожець, 1965 року випуску. Таких у нас 5 штук.  Є чому радіти. І вони всі оригінальні», - розповідає засновник  музею  «Машини часу» Михайло Прудніков.

Крім того, побачити ці ретро-автомобілі могли не тільки відвідувачі виставки, але й прості пішоходи. За словами автомобілістів, їм важливо, щоб авто не просто стояли як експонати, але й рухались. Тож учасники заходу влаштували автопробіг вулицями міста.

 

Мы в соцсетях