Українське об’єднання патріотів влаштувало піший молодіжний квест по місту

25 августа 2015 | 15:48

Українське об’єднання патріотів влаштувало піший молодіжний квест по місту. Учасники спочатку реєструвалися та збиралися на набережній Леніна. Далі, на честь свята, розпочали свою акцію.

Хто перший – той і переміг. Молоді укропи влаштували величезний квест містом. Сергій зі своєю командою сподіваються на перемогу, бо не вперше беруть участь у таких змаганнях.

«Прибіг кудись, побачив щось, порахував щось, подумав, помізкував. Ось такого плану завдання»,  - говорить  учасник квесту Сергій.

За словами організаторів, очікувалося більше 2 000 учасників квесту. Кожній із команд присилали повідомлення із загадкою про наступне місце збору і так і до фінішу. Який, до речі, на Монастирському острові.

«10 призових місць. Перша команда отримує сертифікат на 500 гривень, друга-на 400 гривень, третя - 300 гривень, четверта команда отримає 200 гривень. А з п'ятого місця по десяте - всі команди отримають по 100 гривень» - говорить офіційний представник Українського об’єднання патріотів серед молоді Ольга Егорова.

Після довгих змагань та виснажливих забігів визначили переможців. Ним стали Тетяна та її команда. Дівчина зізнається, саме спритність та кмітливість допомогли їм здобути першість.

«Ми довго не могли знайти один магазин. Я навіть його назву не пам’ятаю. Але все ж ми прийшли перші, це радує», - радіє переможниця квесту Тетяна.

Піший молодіжний квест – один із багатьох заходів Українського об’єднання патріотів на день незалежності України. По всьому місту можна було зустріти різних укропчиків.

 

Мы в соцсетях