Благодійний фонд Бориса Філатова провів фестиваль пісчаних скульптур до Дня Незалежності

25 августа 2015 | 16:59

До Дня незалежності пляж комсомольського острову перетворився на парад скульптур. З самого ранку їх ліпили із піску як майстри-архітектори, так і прості городяни. Ідея провести такий фестиваль належить благодійному фонду Бориса Філатова.

Міні-автівка, український герб та велетенські гілка укропу – діти разом із волонтерами благодійного фонду Бориса Філатова від ранку старанно ліплять скульптури із піску. Олександр приїхав на пляж із дітьми. Побачив такі фігурки, надихнувся і разом із малечою і собі вирішили щось зліпити.

«Діти задоволені. Головне, аби їм було добре. Гарно, що хоч якісь заходи проходять», - говорить мешканець Дніпропетровська Олександр.

А ось ці хлопці майже як справжні морські вовки – ліплять власний корабель. Для повної композиції хлопцям не вистачає лише щогли та вітрил.

«Я хотів зробити замок – нудно, потім машинку – теж нудно, от я і вирішив прийти до свого друга допомагати», - говорить  школяр Стас.

Така акція зацікавила як батьків, так і малечу – останні активно долучалися до створення скульптур. Робота з піском корисна для розвитку дрібної моторики рук, та й батьки не хвилюються за своїх дітей, кажуть волонтери фонду.

«Дітей було багато, вони були радісні. Та й не тільки дітям, але й дорослим – поспостерігати за своєю малечою», - каже волонтер благодійного фонду Бориса Філатова Михайло.

Створювали пісочні скульптури діти до самого вечора. На додачу волонтери роздавали малечі смачну карамель. Задоволеними залишися усі.

Юлія Поджинська, Роман Кравцов. 

 

Мы в соцсетях