На Дніпропетровщині перевірять якість роботи перевізників

26 августа 2015 | 13:40

На Дніпропетровщині перевірять якість роботи перевізників. Робити це буде спеціальна комісія, до складу якої ввійшли представники ОДА та ДАІ. Кожна машина, що працює на приміських та міжміських маршрутах області буде перевірена на якість технічного стану, необхідне обладнання, правильність і наявність відповідної документації, дотримання графіка і маршруту перевезень. Зробити це планують до кінця цього місяця.

Галина - корінна дніпропетровчанка, працює вона в центрі міста, а от живе аж у селі Партизанському, що за тридцять кілометрів. Тож в транспорті жінка проводить чимало свого часу. Каже,  претензій та зауважень до перевізників вистачає.

«Мне не нравится, что возле водителя нет  прейскуранта цен и каждый называет цену какую ему удобно», - обурюється мешканка села Партизанське Дніпропетровської області Галина.

Пані Алла підтверджує, проблеми цінової політики звичайно є, та й окрім цього  є ще безліч питань.

«Водители отказывают пенсионерам, постоянно обманівают, что льготники уже есть. Мне очень нравятся большие маршрутки, вот Лотцман, там удобно.  Но есть и очень «убитые» маршрутки», - говорить  мешканка міста.

З такими судженнями городян погодилися і активісти. Вони також щодня їздять у громадському транспорті й самі не раз стикалися із проблемами, на яких наголосили наші героїні.

«Перевозчики считают, что можно возить людей как скот. Это надо менять, перевозчик подымает цены, но не улучшает качество. Как только начиняются проверки, сразу же они пытаются улучшить качество и сервис», -говорить  представник ГО “Громадський контроль Дніпропетровська” Денис Селін.

Представники облдержадміністрації теж в свою чергу відреагували на ситуацію – провели численні перевірки і дійшли висновку, що городяни такі праві і їхні слова – не порожній звук.

«У водіїв відсутні документи, на підставі яких здійснюється пасажирське перевезення, порушення водіями режиму праці та відпочинку, відсутня візуальна інформація для пасажирів у транспортних засобах», -говорить  представник управління Укртрасінспекції в Дніпропетровській області  Констянтин Золоновський.

Наприкінці вересня в Дніпропетровську має пройти конкурс перевізників, оскільки маршрутки їздять без договорів, точніше сказати, за тимчасовими договорами.  Минулого разу конкурс було перенесено на цілий рік, буцімто задля закупівлі нового рухомого складу. Та як зазначили активісти, конкурс знаходиться під загрозою зриву й цього року.

«Перевозчики нас предупредили, что сей час снова собирают подписи для того чтобы отменить этот конкурс», - інформує  активіст ініціативи «Громадський контроль» Максим Мельник.

Тож чим закінчиться ситуація цього року, чи пройде конкурс  та  чи будуть зміни  на краще - дізнаємось наприкінці вересня.

 

Мы в соцсетях