Ремонт на вулиці Робочій

27 августа 2015 | 16:04

Нещодавній ремонт вулиці Робочої бажаного результату не приніс. Соціальні мережі вибухнули скаргами жителів – мовляв, робота проведена неякісно, дуже багато недоліків.

Віктор часто їздить по вулиці Робочій на машині. Нерівності дороги після ремонту його здивували. Адже навіщо робити заздалегідь погано? Неприємними враженнями поділився на фейсбуці, чим і привернув до себе увагу чиновників.

«До мене звернувся радник губернатора, пояснив ситуацію, що це покриття – не фінішне, буде ще – гладке та гарне», - розповідає чоловік.

Зараз у Віктора ніяких претензій нема. Каже, поживемо – побачимо, як прослужить нова дорога. В департаменті ЖКХ запевняють, все відповідає стандарту. Як тільки ремонтні роботи почалися,  була створена група, що разом з активістами виїжджала та дивилася на процес укладання нового покриття.

«Було прохання до служби автомобільних доріг в Дніпропетровській області, щоб провести  випробування асфальту, що вкладається по вулиці Робочій. Ось ми отримали протокол, де написано: «Результати випробувань даної проби відповідають вимогам ДСТУ», - каже заступник директора департаменту ЖКХ Володимир Верхотурцев.

Мешканці вулиці ремонту раді, проте налаштовані дещо скептично. Мовляв, довго асфальт все одно не протримається та й без трамваїв тепер незручно.

«Якості поки що не видно. А ремонт – це все робиться перед виборами».

«Вони повинні це робити до виборів. Зробив діло – гуляй сміло. І сказав людям: «Ось я – зробив це вже». А не під час виборів, як вони».

«Ремонтувати дорогу, звісно треба, але умови для водіїв дуже незручні. Якось не організували вони все».

«Це – чудово, чудово! Зробили дорогу – прямо страх, як добре»!

Перевірки, кажуть представники департаменту ЖКХ, зробили частішими - до двох разів на тиждень. За словами робітників, процес йде досить швидко, та й з погодою поки що щастить. Завершити всі роботи планують до жовтня. 

Катерина Лебеденко, Роман Івашинов.

Мы в соцсетях