Мешканці Васильківки подякували Валентину Резніченку за довгоочікувану питну воду

27 августа 2015 | 16:26

Обіцяного два роки чекають. Мешканці Васильківки відчули цю приказку на собі. Вони чекали з 2013 року, доки відремонтують місцевий водовід. Весь цей час селяни страждали через постійні перебої з водою. Коли наприкінці цього місяця отримали стабільне водопостачання, приємно здивувались. 

«Прийшовши до комунального підприємства «Джерело», щоб подякувати за чудове водопостачання, ми дізналися про Вашу допомогу. Висловлюємо щиру вдячність за піклування та увагу до проблем сільських жителів», - пишуть голові ОДА Валентину Резніченку мешканці Васильківки.

Капітальний ремонт водоводу Вовчанського водозабору тривав з 2013 року. Через зношену систему мешканці селища роками втрачали більше 50% питної води. У липні цього року Валентин Резніченко дав завдання терміново виправити ситуацію і повернути воду людям. Вже всередині серпня проблему мешканців Васильківки вирішили. 

Роботи ще на 5 водоводах Дніпропетровщини тривають. А саме: на водопроводі у Синельниковому, на ділянках магістрального водоводу Дніпро-Західний Донбас, на водоводах до П’ятихаток, селища Гвардійське Новомосковського району, Тернівки та Верхньодніпровська. 
 

Мы в соцсетях