Борис Філатов привітав молодь з «Міжнародним днем молоді»

12 августа 2015 | 17:40

Вся молодь світу сьогодні святкує своє професійне свято. Саме 12 серпня відзначається Міжнародний день молоді. З нагоди свята народний депутат України Борис Філатов відвідав «Молодіжне місто» на місцевій набережній та привітав студентів зі святом.

Ось цю частину Набережної можна вже поправу назвати справжнім молодіжним осередком. Збиратися тут щовечора стало звичкою для багатьох компаній: без алкоголю, без цигарок та інших шкідливостей. Тут лише цікаві та захоплюючі ігри, в які можна пограти абсолютно безкоштовно.

«Нам тут дуже подобається, ми приходимо сюди майже щодня. Це дуже гарна ідея, особливо у літні дні», - каже  школярка Єлизавета.

Проект «Місто молоді» працює вже другий місяць. Реалізований він за підтримки благодійного фонду Бориса Філатова. За декілька місяців роботи простір набув величезної популярності, зокрема у вихідні дні навіть утворюється черга із бажаючих тут відпочити, говорять волонтери проекту.

«Я вважаю, що такі місця повинні бути біля кожного учбового закладу. Тут можна переосмислити важкий робочий день», - говорить студент Роман.

Роман прийшов відпочити у компанії своїх друзів. Після декілька секундних дебатів компанія вирішила зіграти в свою улюблену гру «Дніпрополія». Студенти розповідають, що вона вчить як можна заробити власний капітал. Зіграв у монополію по-дніпропетровски і Борис Філатов. Він приїхав до молодіжного містечка, аби поспілкуватися в неформальній обстановці із студентами та привітати їх.

«Саме перше – мирного неба над головою. А так не витрачати надії, дивитися в майбутнє з надією. Молодь – наше майбутнє  і ми будемо все робити для її розвитку. І ось такі майданчики – гарний спосіб провести відпочинок» , -  розповідає народний депутат України, голова благодійного фонду Борис Філатов.

А взагалі молодь у нас чудова, додав Борис Філатов. Компанія нардепа студентам сподобалась. Навіть встигли поговорити на певні теми. А от як молодь буде святкувати своє свято – поки ніхто й не задумувався. Мабуть за традицією зберуться тут, на Набережній, запевняє Анна.

«Хочу побажати всім впевненості в собі, і активності у всіх починань», - каже студентка Анна.

 

Мы в соцсетях