Фонд Бориса Філатова підтримав змагання із греблі на байдарках та каное

27 августа 2015 | 15:35

Сьогодні у Дніпропетровську відбувся турнір з греблі на байдарках та каное на кубок Бориса Філатова. Змагання приурочено до 20-річчя діяльності спортивного клубу «Фалькон». У змаганні взяли участь юнаки та дівчата віком від 10 до 14 років. В організації допомагав благодійний фонд Бориса Філатова. 

Він всього місяць займається веслуванням на байдарках, а вже має свою першу золоту медаль. Взагалі Денис займається кікбоксингом, але наразі в його секції канікули, і аби не гаяти часу хлопець почав відвідувати секцію з водного виду спорту. Тренування були важкими та виснажливими, але заради перемог не шкода жодних зусиль.

«Я зайняв сьогодні перше місце і дуже цьому радий», -каже учасник змагань Денис Македон.

Рушійною силою в тому, аби Денис займався спортом -  є його батько Дмитро. Він також займався спортом, зокрема боксом. І вважає, що в першу чергу для хлопчика необхідне гарне фізичне виховання. Дмитро не пропускає жодного синового змагання, і сьогодні прийшов по вболівати.

«Дуже радий перемозі. Це його не перша медаль. В цьому році вирішив залучити до водних видів спорту, зокрема греблі. Він дозволяє розвинути гарну фізичну форму», - розповідає батько Дениса Дмитро Македон. 

Сьогоднішні змагання з греблі – другі у цьому сезоні. Провести їх організатори вирішили на честь 20-річчя спортивного клубу Фалькон. В організації допоміг благодійний фонд Бориса Філатова – декілька тижнів тому керівництво клубу звернулося до політика за підтримкою. Зокрема фонд започаткував спеціальний приз – Кубок Бориса Філатова.

«У нас дві дистанції – 200 та 500 метрів. І нагородження буде проводитися за сумою результатів їх двох», - говорить директор СК «Фалькон» Юрій Задрановський.

Перед нагородженням для юних спортсменів організували показовий виступ молодої пари – бальників та українського козака, який вправно розмахував шаблями під народні пісні. Медалі переможцям вручав голова благодійного фонду Бориса Філатова – Геннадій Глядчишин.

«Цікаве це змагання тим, що спортсмени приймають участь із 3-х областей. І вікова категорія – від 10 до 15 років, коли діти саме починають формуватися у спортивному напрямку. І таких дітей приємно підтримати», - говорить голова благодійного фонду Бориса Філатова Геннадій Глядчишин.

Фонд Бориса Філатова неодноразово допомагав у підтримці різних спортивних змагань, зокрема з міні – футболу, пляжного волейболу та вітрильного спорту. Представники пообіцяли на цьому не зупиняти і на далі працювати над розвитком різних видів спорту в області.

 

Мы в соцсетях