Борис Філатов відвідав дитячу лікарню №5

28 августа 2015 | 18:37

Народний депутат України та голова благодійного фонду Борис Філатов сьогодні зустрівся із працівниками 5-ї дитячої лікарні Дніпропетровська. Цей медзаклад спеціалізується на лікуванні захворювань центральної нервової системи та алергічних проявів. Працівники лікарні у розмові із політиком розповіли йому про свої проблеми.

Місцева дитяча лікарня щодня приймає десятки дітлахів. Сюди звертаються пацієнти із розладами нервової системи та алергічними проявами. В цьому році на базі лікарні було відкрито ще й психіатричне відділення на 20 місць. То ж заклад розширюється – а от фінансування залишається сталим. Державних коштів не вистачає на повне забезпечення лікарні. Зокрема, мед заклад потребує негайного відновлення басейну.

«Безумовно, коли проектувалась ця лікарня, передбачалась робота басейну. Закінчилась вона років 20 тому. Плавання для дітей з ЦРБ – один із кращих методів реабілітації», - говорить головний лікар Дніпропетровської дитячої лікарні №5 Наталія Фоменкова.

Басейн – це не єдина проблема, що турбує мед заклад. Приміщення лікарні будувалося ще за радянських часів і капітального ремонту тут не проводилося декілька років. Стіни починають руйнуватися. Та й під’їхати до корпусів – задача не з легких. Дороги тут латані-перелатані. З такими бідами керівництво дитячої лікарні звернулося до Бориса Філатова, який особисто сюди приїхав.

 «Проблеми такі скрізь однакові. Міське господарство до такої міри знаходиться в занепаді, що куди не звертайся – всі прохають про допомогу. Мені тут вже передали цілий пакет прохань. Будемо намагатися всім допомогти», - каже народний депутат України, голова благодійного фонду Борис Філатов.

Також Борис Філатов зустрівся із працівниками мед закладу. У ході зустрічі питали про різне: про партію, як до неї можна потрапити, про екологію, та про наболіле - перейменування міста. Борис Філатов висловив чітку позицію проти щодо цього питання. Саме його об’єднання одним із перших проводило соціальні опитування містян, більшість яких також не захотіли перейменування. Зараз є більш насущні проблеми, на останок наголосив Борис Філатов.

Мы в соцсетях