У Дніпропетровській ІТ компанії тривають обшуки СБУ

1 сентября 2015 | 15:01

Співробітники компанії «ЛЮКС-ОФТ» по черзі виходять з офісу. Сьогодні до них прийшли не очікувані гості – Служба Безпеки України. Кажуть, в чому справа їм ніхто не сказав, зрозуміти, що відбувається не можуть. Керівництва свого зрання не бачили.

– Скажіть, що тут відбувається?

– Я взагалі не знаю, якби вони сказали, щось – то я б можливо і вам би сказала.

– Без коментарів, я нічого не знаю.

– Друзі, я без настрою.

– Ви співробітник компанії?

– Так, я співробітник.

– А що Вам сказали

 – Нічого!

Біля турнікету чергує СБУ, сторонніх не пускають – кажуть тривають слідчо-оперативні дії. Поряд – ходить охорона компанії. На коментарі погоджуються люб’язно, але помітно нервують, чому нагрянули силовики? Не знають! Але зізнаються – ухвалу суду їм показали.

 «Слідчий виніс постанову про проведення обшуку, ось вони і прийшли сюди. Наскільки це законно, будемо далі розбиратись. Поки що сказати нічого не можу», –  каже працівник Служби безпеки компанії Олексій.

Активісти ж Дніпропетровська заявляють – компанія «ЛЮКС-ОФТ» належить Росії, мовляв тут у них лише один із офісів. Ну це не те, що так обурило громадськість – проблема в тому, що компанія працює на Кремль, а саме над технологіями проти України кажуть.

 «Організовують інформаційні атаки по відношенню до громадян України. Якщо СБУ це побачило, то це не тому, що їм нічим зайнятись, а тому що там щось точно не так», – громадська активістка Людмила Кострюкова.

А ще активістів обуріє, мовляв – компанія хоче приховати, що в їх стінах триває обшук співробітниками СБУ.

 «Після того як співробітники СБУ почали роботи свою роботу, почались незрозумілі дзвінки, тиск, приїзди різних псевдоорганізацій», – розповідає громадський активіст Геннадій Войтов.

Чим закінчиться обшук? Ми намагаємось дізнатись, і чи дійсно – компанія працює над інформаційними технологіями, які спрямовані проти Української незалежності. Чекаємо на коментарі СБУ.

 

Мы в соцсетях