У Дніпропетровську пройшов фестиваль майбутніх мам

31 августа 2015 | 11:58

Конкурс краси для майбутніх мам пройшов цими вихідними у Дніпропетровську. Учасниці дефілювали у розкішних сукнях та вражали суддів своїми творчими талантами. Не лишилися осторонь і майбутні татусі – їм теж довелося вийти на сцену і особисто підтримувати своїх дружин. Цьогорічний фестиваль пройшов за підтримки благодійного фонду Бориса Філатова.

Шестеро майбутніх мам впевнено крокують у яскравих сукнях по сцені. Декілька днів тому кожна з них і уявити себе не могла моделлю. Серед учасниць конкурсу краси і Світлана. Жінка працює медичною сестрою. Вже виховує двох дітей. Народити третього Світлана наважилась лише за підтримки свого чоловіка. Власне як і прийти на конкурс.

«Мені дуже хотілось залишити про цю вагітність яскраві враження. І от вони такі й вийшли», - говорить майбутня мама Світлана.

Фестиваль майбутніх мам вже вп’яте проходить у Дніпропетровську. Окрім того, що тут можна продефілювати  як справжнісінька модель, майбутні мами можуть дізнатися про різноманітні розвиваючі центри для своїх дітей, пройти експрес-курси рукоділля та ще багато іншого.

«Особливість в тому, що у цьому році у нас ще один конкурс. Ми пропонуємо мамам показати свої вироби – багато хто у декреті в’яже, шиє. І саме це вони будуть демонструвати», - інформує  організатор фестивалю Соломія Бойко.

Цього року фестиваль проходить вперше за підтримки благодійного фонду. Всі організаційні питання взяв на себе благодійний фонд Бориса Філатова.

«Це дійсно справжнє свято краси і жіноцтва. Для кожного з нас дитина – головне у цьому житті. А для батьків – бути впевненими у майбутньому своєї дитини», - говорить  представник партії «Українське об’єднання патріотів» Анастасія Староскольцева.

Майбутнім батькам Анастасія Староскольцева побажала впевненості, сили та прекрасного світлого майбутнього їх діткам. А саме головне – мирного та чистого неба над головами. Бо майбутнє України залежить від кожного з нас.

Мы в соцсетях