Борис Філатов зустрівся з учителями Дніпропетровська

28 августа 2015 | 12:28

Напередодні Дня знань народний депутат Борис Філатов зустрівся з освітянами міста. Традиційні серпневі наради пройшли у всіх районах Дніпропетровська. Під час відкритого діалогу з педагогами Борис Філатов наголосив на важливості роботи вчителів. Лідер «Українського об'єднання патріотів» підкреслив, що саме плечах вчителів зараз лежить найважливіше завдання – виховання нових поколінь справжніх патріотів України.

Для Вікторії Сикал 1-ого вересня почнеться 17-тий  у її практиці навчальний рік. Ще на третьому курсі інституту, після першого досвіду вчителювання, Вікторія вирішила – своє життя вона пов’яже саме з цією професією.

Останні 13 років жінка працює у Дніпропетровській середній школі № 120. Тут вона обіймає посаду заступника директора з виховної роботи та викладає українську мову та літературу.

«Школа завжди виховувала громадян своєї країни, порядних людей і справжніх патріотів. Зараз наш патріотичний дух піднявся набагато вище, у всій країні. Діти охоче беруть участь у різних акціях. Ми збирали допомогу переселенцям і нашим воїнам. Ми їздили навіть до аеропорту, щоб школярі могли самі передати все це волонтерам. Декілька випускників нашої школи є учасниками бойових дій», - розповідає Заступник директора з навчально-виховної роботи Дніпропетровської школи №120 Віктория Сикал.

Борис Філатов на зустрічі з освітянами згадував рідну 73 дніпропетровську школу. Народний депутат пам’ятає, скільки сил та праці докладали вчителів, аби кожна дитина зростала розумною та освіченою. Зараз на педагогах ще більше відповідальності – не лише дати знання, а й виховати справжніх патріотів України.

Лідер «Українського об’єднання патріотів» Борис Філатов вислухав проблеми кожного вчителя. Підкреслив, що розуміє як важко сьогодні педагогам і наскільки на часі змінювати систему освіти в Україні. Але, попри всі труднощі, з якими стикаються вчителі кожного дня, народний депутат України впевнений: педагоги Дніпропетровська – найкращі. Не даремно, саме Дніпропетровщину у всі часи називали куницею кадрів. І в цьому заслуга саме вчителів.  

«На кожній своїй зустрічі з педагогічними колективами я завжди кажу, що зараз у нашій країні робота вчителів перейшла взагалі на новий рівень. На жаль, вийшло так, що десь всі ми загубили момент – когось недовчили, когось недовиховали. Результатом стало те, що велика кількість людей стали манкуртами. Якщо людина не пам’ятає своїх коренів, своєї історії, у нього в голові каша, то він є хорошим матеріалом для так званого «русского мира», - говорить народний депутат України, лідер «Українського об’єднання патріотів» Борис Філатов/

Патріотичне виховання – це запорука розвитку держави. Народний депутат України Борис Філатов та освітяни Дніпропетровська впевненні – сотні тисяч маленьких патріотів, для яких першого вересня розпочнеться новий навчальний рік стануть гідними громадянами своєї держави.

Мы в соцсетях