Борис Філатов влаштував фестиваль морозива для малечі

1 сентября 2015 | 17:18

У день знань спеціально для дітей Борис Філатов влаштував смачне свято: фестиваль морозива. Змагання, танці, музика – для кожної дитини на оглядовому майданчику були свої розваги. Переможці різних конкурсів отримували безкоштовну порцію пломбіру та кульку від волонтерів.

Кінець літа та початок навчання – для дітей це завеликий удар. Та фестиваль морозива у центрі міста підняв усім настрій. Благодійний фонд влаштував розвагу для дорослих і для дітей. Від загадок на сцені до битви морозивом, не сумував ніхто.

«Море морозива, маса позитивних емоцій. Ви самі можете побачити і почути дискотеку. Ці емоції непідробні, у нас маленькі піджеї дітки, бо дуже смачне морозиво. Дуже добре зустрічати день знань ось таким ось чином», - говорить ведучий фестивалю морозива Андрій.

Головна задача на фестивалі – виграти у конкурсі та отримати якомога більше білетів. Адже потім їх можна обміняти на смачне морозиво. А дітям більше нічого і не треба.

«Якщо чесно, то мені дуже сподобалося. Тут дуже приємна атмосфера: всі бігають, дають тобі морозиво. Виграв квиток - знову морозиво. Дуже приємно», - радіє учасниця фестивалю Юлія.

«Свято просто чудове.  Велике дякую організаторам, особливо Борису Філатову, за такий захід. Діти в захваті, мама теж. Я отримала призи. Ми дуже задоволені. Частіше б такі події, які можуть об'єднати сім'ю, повеселити дітей», - говорить мама Ніка.

Лідер партії Українське об’єднання патріотів, Борис Філатов, зізнається, сам дуже полюбляє морозиво та сумує за радянським пломбіром. Тому, не міг не владувати таке свято для малечі.

«Людям потрібно відпочити. Ми даємо таку можливість, що б будь-хто міг прийти сюди, розслабитися, взяти участь у конкурсах, з'їсти порцію морозива. Що б дітки були під наглядом аніматорів і гуляли», - говорить народний депутат України, голова Благодійного фонду Борис Філатов.

Морозиво не встигало танути, бо його розбирали за мить. Фестиваль тривав, поки не стемніло. А завершила цей день - феєрична битва морозивом.

Аліна Мирко,  Сергій Язовських.

 

Мы в соцсетях