Благодійний фонд Бориса Філатова на ж/м Тополя відкрив футбольне поле

2 сентября 2015 | 17:40

Поганяти в м’яча  в своєму рідному районі. Відтепер можуть і дітлахи житлового масиву Тополя. Саме тут відкрилося  нове футбольне поле. Воно з’явилося завдяки  Благодійному фонду Бориса Філатова.  Малі відразу ж кинулися його випробовувати. 

Щойно перерізали стрічку, як малеча відразу побігла на поле ганяти шкіряного. Від радості малі не відчувають ані втоми, ані виснаження. Богдан ледь відпустив м’яча, аби поділитися із нами враженнями,  та мерщій знову грати.

«Теперь на одно поле в нашем городе станет больше и я рад, что моя команда будет тренироваться на єтом поле», - радіє Богдан.

Щаслива малеча – щасливі й батьки. Матуся 8-ми річного Богдана розповідає –  син обожнює грати в футбол. Ганяє м’яча вже рік. Та футбольного поля поряд не було. Тепер проблема – вирішена.

«Раньше приходилось ездить по разным школам,  орендовать поля. Теперь у нас футбольное поле прямо под домом. Сын будет с радостью тренироваться», - говорить мати Богдана.

Це вже третій футбольний міні стадіон у Дніпропетровську. Два спортивні майданчики, завдяки Борису Філатову, вже приймає малих на житловому масиві Сокіл та Придніпровськ. Народний депутат каже, з проханням відкрити футбольне поле звернулися самі топольчани. Всього ж у місті має з’явитися 10 таких майданчиків.

«В первую очредь мы пытаемся идти туда, где максимальная концентрация детей, домов, мы опираемся на нужды людей, люди обращаются мы идем на встречу, от самоорганизации граждан мы отталкиваемся в первую очередь», - говорить народний депутат України Борис Філатов.

Стадіон носитиме ім’я відомого капітана ФК «Дніпро» Романа Шнейдермана. Як і зазвичай, стадіон відривав відомий футболіст «Дніпра» Роман Зозуля. Малеча ледь не збила гравця із ніг. Та в автографах та світлинах Роман не відмовив нікому.

«Для теток открытие футбольного поля – это большая радось. Я уверен, что это футбольное поле вырастит новых Коноплянок и других известных футболистов», - говорить футболіст ФК «Дніпро»  Роман Зозуля.

Тож стадіон відкрито і покидати його малі не збиралися. Та й батькам було не сила відтягнути ощасливлених дітей від футбольного поля. Адже про нього тут мріяли вже давно.

 

Мы в соцсетях